Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim közül egyre...

Az osztálytársaim közül egyre többen és többször lestrébereznek engem, kérdésem: MIÉRT?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok stréber. Annyi a dolog, hogy most hatodikos vagyok és eddig még sosem volt olyan, hogy ne lettem volna kitűnő. És most sem lesz másképp, ha minden jól megy.


DE NEM IS TANULOK SEMMIT, 11-12 tantárgyból 4-5-re ha tanulok, elég, ha egyszerűen ott vagyok órán és tudom is az anyagot.


Meg most volt az Egri csillagok a kötelező olvasmány és ma kellett beadni, a 24 fős osztályból olyan 6-7-en adták be az olvasónaplót, beleértve engem is. Erre az egyik gyerek lestréberez engem, mert megcsináltam az olvasónaplót. AZÉRT VAGYOK STRÉBER, MERT NEM AKAROK EGYEST KAPNI ÉS MEGCSINÁLOM A FELADATOT?!


Ezen kívül mindig kész a házim. Hat év alatt asszem 3-szor nem volt kész összesen. Mondjuk azért, mert nem akarok beírást kapni? És ezért is én vagyok a stréber. Bezzeg, ha azoknak az osztálytársaknak, akik csúfolnak, akkor nem vagyok stréber, ha le akarják másolni a házimat, mert ők csesztek megcsinálni...


Ezen kívül imádok olvasni és könyvet, verset, esszét írni.


Meg eléggé érdeklődöm a görög és az egyiptomi mitológia iránt és otthon is vagyok bennük.


Plusz nagyon szeretem a biológiát is, abban is otthon vagyok, főleg az állatok terén.


Röviden ennyi.


Szerintetek is stréber vagyok? :(


Köszi a válaszokat!


2017. máj. 8. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is kb. így voltam vele, mondjuk én többet tanultam, de nem annyit, mint amennyit ők állítottak, akartak hinni.


Mindenki baromi intelligensnek hiszi magát, hogy tyű, neki nem kell tanulnia, és amit anélkül tud, az mekkora királyság. Mert ciki tanulni vagy bármit megcsinálni, amit egy feljebbvaló (itt a tanár) mond. Ha vki náluk jobbat ér el, színötös, na, az tuti nem okosabb, hanem biztos nincs élete, szabadideje, és csak tanul. Mert azt ciki lenne bevallani, hogy Kati/Feri egyszerűen értelmesebb nálam.


Pluszban ugye ott van az, hogy bármiolyan dolog iránt érdeklődni, aminek bármi köze van a tudáshoz, tanuláshoz, tantárgyhoz, ciki. Én is cikinek számítottam, amiért nem bulizni meg körmöt lakkozni szerettem, hanem érdekelt a helyesírás, a bélyeggyűjtés meg a szépirodalom.

2017. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

„Egyáltalán nem vagyok stréber. [...] eddig még sosem volt olyan, hogy ne lettem volna kitűnő.”


Szóval leírtad, hogy stréber vagy.


Azért említik meg ezt, mert irigyek rád. Amíg nem dörgölöd az orruk.alá, addig nincs gond, főjjenek csak a saját levükben...

2017. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12-es, a stréber pont nem azt jelenti, hogy vki kitűnő. A stréber az, aki nyalizik a tanárnak meg csak azért tanul, hogy megdicsérjék / megfeleljen az embereknek. És ezt így is érti az, aki mondja, mert ciki lenne bevallani, hogy a másik azért kap jó jegyeket, mert okos, vagy mert azért tanul, hogy biztosítsa a jövőjét.
2017. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hű, köszi a válaszokat! :) Máris kicsit jobban érzem magam. :) Köszi mégegyszer! :)
2017. máj. 9. 17:49
 15/15 anonim ***** válasza:
ha rendesen megcsinálod a dolgaid az arra utal hogy intelligens vagy. nekik van okuk az irigységre, mivel lusták/rossz jegyeik vannak vagy csak szimplán STU-PIDok :D
2017. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!