Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimnazista leszek, mit változt...

Gimnazista leszek, mit változtassak magamon?

Figyelt kérdés

Szia, gyakorikérdések népeee!:D


Nagyon hülye kérdéssel álltam most elő (khm, szokásomhoz híven), de jól jönne pár tipp :"D Na. Szeptemberben gimnazista leszek. Már attól remegnek a lábaim, hogy ezt leírtam. Egy kisvárosi gimiről van szó, meg rólam, egy tök szerencsétlen lányróp, aki sikeresen bekeveredett egy olyan osztályba, ahool senkit nem ismer. Már csináltak chat csoportot facebookon, dee ez mellékes, mert valahányszor próbálkoztam írni bele, sosem vették figyelembe, úgy zajlik ott az élet :D Szóval szörnyen izgulós vagyok. Féleeek! Szinte biztos, hogy nem merek majd senkihez odamenni, és totál egyedül maradok majd, mert rendesen utána jártam a dolgoknak, és már most "klikkek" vannak. Hogy ne égessem be magam? A menő gimisek hogy kezdik ezt az ismerkedés dolgot? Mert... Én nem tudom mit kéne mondanom azoknak, akiket látásból ismerek csak, vagy egyáltalán nem... Változtatnom kéne a "gyengeségemen", de hogyan? SEGÍTSÉG😭


2017. máj. 26. 14:01
 1/6 A kérdező kommentje:
*lányróL (bocsesz)
2017. máj. 26. 14:02
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
En is igy mentem anno gimibe. Senkit nem ismertem. Altalanosban eleg luzer, kikozositett voltam. Aztan gimiben meg meno. Semmit se csinaltam, csak onmagamat adtam. Nem kell beparazni. Ugyanolyan gyerekek vannak ott is, mint te. Csak legyel nyitott, kedves, laza. Ne foglalkozz vele, hogy masok mit gondolnak. Add onmagad, ne jatszd meg magadat. Lesznek barataid, nyugi!
2017. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Latva a "friss" kozepiskolasokat, igazan sajnallak, nem lesz konnyu dolgod.

Annyit mindenkeppen tanacsolnek, hogy a chatbe irogassal attol fuggetlenul, hogy nem veszik figyelembe az uzenetedet. Ne akarj nevtelensegbe burkolozni. Hidd el, mindenki izgul, es mindenki azon lesz, hogy minel elobb baratkozzon. Szoval a legjobb, ha erot veszel magadon, es igenis te kezdemenyezel.

Ha barmi kerdesed van, irj privatban, szivesen segitek.:)

19l

2017. máj. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Írj többet a csoportba, majd észrevesznek. De azért ne mániákusan :D ha pl valaki ír bele, és senki sem válaszol a válaszolj te:)

Amúgy meg szeptemberbe menj oda ahhoz, aki egyedül van. Ha nincs senki egyedül akkor beszélgess azokkal, akik a közeledben ülnek.

Én ha egy idegen társaságba kerülök, akkor full hülyeséggel szoktam leszólítani egy szimpatikus embert. Pl hogy hol vette a pulcsiját mert én is olyat szeretnék😂

16/L

2017. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg semmi drasztikus dolgot nem kell annak érdekében tenni, hogy befogadjanak. Add önmagadat, légy nyitott, kedves, de ne túlságosan! Mindent a megfelelő módon. Az első benyomás fontos. Remélem jó kis közegetek lesz, és betudsz majd illeszkedni:)
2017. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár év múlva majd visszanézel hogy mit izgultál ezen. Nem tudok biztos receptet mondani, nyilván ha azt mondom ne izgulj attól még nem fog elmulni... De hidd el felesleges izgulni, attól csak nehezebb lesz minden. Mások is izgulnak. Legyél nyitott, köszönj nekik, próbálj meg beszélgetni olyanokkal akik nyitotnak tűnnek vagy egyedül vannak vagy ahogy látod... Mindegy miről akármilyen banális közhelyről akár. Ha nem vesznek figyelembe akkor se kezdj el pánikolni, van ez így... attól csak rosszabb lesz.
2017. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!