Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha engedélyezett lenne a...

Ha engedélyezett lenne a fegyvertartás, és iskolai lövöldözés történne, ti visszamennétek az suliba a történtek után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegyük fel Amerikában éltek, vagy itt engedélyeik a fegyvertartást. Utolsó sulinapon, egy terrorizált diák fegyvert ragad, 12 diákot, és 3 tanárt öl meg.

Első kérdésem az lenne, hogy ezek után a suli a jövő évben nyitva marad, vagy bezár?

-Személyes kérdések:

Hogyan reagálnátok? Suli váltanátok, vagy vissza mennétek?

Egy ilyen után mit gondolnátok, miben változnátok meg?

Mennyire viselne meg titeket, ha valakit a szemetek előtt ölnének meg?


Az információ csak a történetemhez kell, és teljesen feltételes alapú :D

Köszönöm a válaszokat!



#tanár #iskola #diák #fegyver #bántás #lövöldözés #iskola lövöldözés #terrorizált
2017. jún. 5. 20:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
17%
ha tulelem rohognek egy jot, ha meghalok en is meg jobb legalabb nem kell munkaba allnom sose, ez az 57szazalekos szipmi nekem.
2017. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
98%

#5

Te most vagy pszichopata vagy, vagy csak próbálod előadni a mostani, 13 évesek közötti menő "engem semmi nem érdekel, én nagyon egyedien gondolkodom, én nagyon más vagyok, mint a többiek" stílust. Bármelyikről is van szó, nevetséges vagy, az érvelésed pedig még nevetségesebb. (összehasonlítani egy tanárt, akivel éveken keresztül majdnem napi szintű kapcsolatban vagy egy "random" emberrel) Erősen javaslom neked, hogy keress fel egy pszichológust, akár pszichopata vagy, akár kamudepressziós kishercegnő.


Hogy ne csak offoljak, szeretnék a kérdezőnek is válaszolni:

Először is elmondanám azt, hogy akár Magyarországon is hozzájuthat egy fiatalkorú fegyverhez, nem kell ehhez civil fegyvertartási engedély az országban, elég, ha pl. apuka benne van egy vadászegyesületben, akkor már tarthat otthon puskát, amit ha nem zár el gondosan, akkor a gyerek simán hozzáférhet. Nekem is volt már kezemben puska többször is.


És most már tényleg a kérdésre válaszolva :D :

Nem váltanék iskolát, mert tényleg nem valószínű, hogy megismétlődne az eset. Természetesen, mivel nem vagyok érzelmileg teljesen "analfabéta", ezért nagyon megérintene az eset, valószínűleg napokig/hetekig csak ezen járna az eszem. Hogy mennyire és hogyan tudnám feldolgozni a történteket, az attól függ, mennyire voltam érintett. Azért az eléggé megrázna, ha tőlem 2 méterre lelőnének valakit...

Igazából nem lehet tudni, miben változnék meg, mit gondolnék, hisz mivel nem történt velem ilyen, ezért csak találgatni tudok. Nem tudhatjuk előre, hogy mire hogyan reagálnánk, bármennyire is azt hisszük, hogy ismerjük magunkat.

2017. jún. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Az történne hogy mindenki bőgne meg sajnálná magát és menne a sopánkodás hogy azt a rengeteg "jólelkű ártatlan fiatalt" lemészárolták...Semmit nem tanulnának belőle
2017. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy mi történne, hanem hogy hogy reagálnál.
2017. jún. 7. 21:44
 15/17 A kérdező kommentje:
A társadalom kritikákat nem ide kérem, köszi.
2017. jún. 7. 21:44
 16/17 anonim ***** válasza:

Keressen rá mindenki a bestgore liveleak crazyshit.com oldalakra írjátok be azt hogy bullying nagyon megfogtok lepődni.Nézze meg mindenki a benx a robbanékony tinédzser eden lake a másik én a bosszúvágy filmeket meg az osztály című 2007-es észt film drámát végre valahára rájövünk arra hogy miért történnek ilyen esetek.26/f Amúgy engem is mindig bántalmaztak én mindig legalább heti egyszer kétszer hajat mosok kit érdekel a divat a divat a hülyéknek való amúgy meg engem mindig piszkáltak a hajam miatt mikor rövid hajam volt fru frum volt akkor abba kötöttek bele mikor rövid hajam volt fru fru nélkül mert épp le volt vágva akkor abba kötöttek bele 2007 tavaszán megnövesztettem a hajam félhosszúra hosszúra egyenes vállig érő dús hajam van volt már hát közepig érő is 2008-2009-es tanévben 3-dik gimis koromban tehát az általános iskolában meg a gimiben megállás nélkül osztálytársaim az évfolyamtársaim illetve más osztályokból való kötekedő bunkó nagypofájú emberek meg a bunkó szüleim is minden egyes áldott nap szóvá teszik a nagyanyámról nem is beszélve sose értetem miért piszkálnak csöndes vissza huzockodó srác vagyok mindig piszkáltak rohadtul idegesített de nem vágattam le a hajam mert én így érzem jól magam a bőrömben minden zenét meghallgatok de a legközelebb a rock és metál zene áll legközelebb hozzám az istenért sem vágatnám le rövidre a hajam amúgy meg mindenki sokkal jobban néz ki fél hosszú hajjal hosszú hajjal raszta hajjal csikófarokba összekötött hajjal frufruval hátra fésült hajjal mint kopasz pár mm-es hajjal rövid zselézett tüsi hajjal.Remélem nem vágattad le a hajad vagy ha igen növeszd vissza aki meg bunkóskodik nagyképűsködik annak nyugodtan húzz be neki üss állj ki magadért ne tűrd nem szabad hagyni egy lány aki meg nem fogadja el a hajad azt szard le nagy ívben.26/f metalhead

Ne is foglalkozz az ilyen kioktató idiótákkal kérdező.

2018. jún. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért a kérdező sem százas agyilag, ha tömegmészárlásokon elmélkedik...
2018. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!