Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanarom perverz:?

A tanarom perverz:?

Figyelt kérdés
Az egész úgy van hogy ő az ofő a nincs senkilye kb 55 a seggem és a mellem bámulja ezt ások is mondták a barátnőmet szokta nézegetni de engem jobban amikor órák volt ak akkor kanátban volt am tudom nincs már suli de jövőre.is ő lesz?
2017. júl. 1. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Jó melled van? ;) :-P
2017. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez biztos?
2017. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy cseresznyemagnál egy picit nagyobb neki... Na bumm!
2017. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
88%
Én a helyedben inkább azzal foglalkoznék, hogy megtanuljak helyesen írni, talán akkor szavahihetőbbnek is tűnnél..
2017. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk mindig a tipikusan buta lányok hitték, hogy a tanárok rájuk gerjednek. Lehet, hogy tényleg megnéz. Ha már az eszedben nem gyönyörködhet.
2017. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azért bámult, mert kanátban voltál. Nem tudom mi az, de felvéve feltűnő lehet, tuti nincs mindenkinek ilyen.
2017. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

azért nézett mert nem tudta mit keresel egy perzsa vízvezetékben

[link]

és 55 a segged? az meg hogy van?

2017. júl. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
7-es 55éves a tanar,gondolom
2017. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
tudom csak heccelem :D
2017. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Lehet egy kérdésem kérdező?


Ha a te melledet nézi valaki, akkor azt kilátja jobban? Te, vagy a barátnőd? Hát nem te látod jobban? Oldalról mások honnan tudnák, hogy a tanár midet nézi? Kérdező, ha te nem látod hogy nézne téged a tanár, akkor miért hiszel másoknak? Ha néz, hát azért néz, mert egy szép, csinos, okos lány vagy. Gyönyörű vagy kérdező, és sok mindenkinek tetszel. Ha azt akarod, hogy ne a szépségedért szeressenek, akkor tanulj jól, legyél jó tanuló, legyél rendes, szófogadó, segítőkész, megértő, és béketűrő, hogy meglássák benned a többi szépséget is. Csillogtasd meg a tudásod, és mutasd ki, hogy mennyire jó és rendes lány vagy, hogy lássák, nem csak a tested szép.

2017. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!