Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolaváltás sikersztorik?

Iskolaváltás sikersztorik?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki gimiben iskolát váltott? Hogyan élted meg? Jót tett? Újra megtennéd ?

Nekem 11.be kellene váltsak, de nagyon félek tőle . Pedig a mostani helyzet tarthatatlan de félek h rosszabb lesz :(



2017. júl. 13. 17:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Én váltottam sulit és életem legjobb döntése volt! Tiszta lap, új emberek... gondolom az osztálytársakkal van gond... ha viszont a suli szintje nehéz számodra, akkor is válts inkább...

Semmi értelme olyan helyre járni, ahol szekálnak, vagy nem ütöd meg a mércét!

2017. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a gimi negyediket kezdtem máshol. Sokan rossz ötletnek tartották, de talán nekem is életem legjobb döntése volt. A másik helyen mindenki szekált, még a tanárok is ellenem voltak, bukdácsoltam, az újban pedig azonnal befogadtak, szerettek, négyesre érettségiztem, és mentem főiskolára.
2017. júl. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
9. második félévében mentem át más suliba, különböző okok miatt. Első sulimban elég rosszul ment a tanulás, de miután váltottam, ezerszer jobb lett minden. Barátok szintjén úgy érzem mindkét helyen találtam jó barátokat, szóval velük nem volt semmi gondom. A tanárok meg a második sulimban sokkal jobban adtak le, mint az elsőben. Nekem ez egy jó döntés volt. Érettségim is jól sikerült.
2017. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
életem legjobb döntése volt, gyengébb suliba mentem, nagyobb szabadidőm lett, sokkal jobban teljesítettem, olyan dolgokat is megtanultam amikre egyszerűen addig hajlandóságom nem volt, motivált lettem, tanáraimat nagyon megszerettem, nagyon jó barátságra is találtam, most pedig egyetemen vagyok....újra megtenném
2017. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok olyan szerencsés, mint a többség. Az új sulim tényleg jobb volt egy fokkal, mint az előző, de ugyanúgy piszkáltak, kinéztek, csúfoltak. Úgyhogy most magántanulóként csinálom a gimit.
2017. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
En többször is váltottam, utoljára 11.vegen tehat az utolsó evet jártam új suliba ami nekem nagyon tetszett es utólag bárcsak oda jártam volna mind a négy évben! de szerencsém is volt mert egy csendes nyugodt osztály közösség volt ahol nyugodtan el lehetett lenni,senki nem szekalta a másikat majdnem mindenki beszélt mindenkivel stb.soha nem lehetsz benne 100% hogy jo helyre kerülsz en például az első váltásnal az iskola jo híre ellenére egy szörnyű osztályba kerültem.
2017. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
En most leszek 10-es.. ha lesz szerencsem atvesznek masik suliba..
2017. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus döntés volt. A 11. 2. Fél évét az Újpesti Babits Mihály Gimnáziumban kezdtem. Nagyon jó volt
2017. aug. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak osztályváltás, de az bejött. :)
2017. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én még általánosban váltottam, felsőben, egy tarthatatlan helyzet miatt. Fantasztikus döntés volt, azóta is hálás vagyok Anyukámnak, hogy ezt megléptük. Nem csak az a helyzet oldódott meg, de nagyon sok más dologra is kihatással volt, pl. a tanulmányi eredményemre.
2017. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!