Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy viszonyulnak a tanárok a...

Hogy viszonyulnak a tanárok a piercinghez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy feltűnő személyiség,soha nem vívtam ki még a tanárok haragját durva sminkkel,sokat mutató ruhával,extra hajjal,vagy éppen elfogadhatatlan viselkedéssel. Éppen ezért félek attól,hogy mit fognak szólni az orrpiercingemhez.

Igazából én lennék az utolsó emberek egyike,akinél ilyen lehetőséggel számolnak.

Különösen félek az egyik tanárnőtől,aki kicsit idősebb,és elég sok problémája van az osztályunkkal.Van 4-5 tanuló,akikkel elég jól kijött,viszont már senkivel sem olyan felhőtlen a kapcsolata. Velem sem annyira,de talán még én vagyok számára leginkább a fény az alagút végén.

Az egyik srác fülbevalóját is elég nehezen fogadta be,szerintem én is megyek nála a süllyesztőbe.

Illetve a tesi tanár enélkül is utál,és ugye az egyetlen tanár,akinek tényleg még joga is lenne ebbe beleszólni.

Házirendünkben nincs megtiltva,csak tesi órán korlátozva.

A suli erős gimi.


Bárkinek bármilyen tapasztalata ezzel a témával kapcsolatban?


17/L


2017. aug. 2. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm is olyan mint te, csendesebb meg visszahúzódóbb. Az ő piercingjét egy hónap után vették észre a tanárok :D Ha már amúgy sem vagy/vagytok jóban azzal a tanárral szerintem ne érdekeljen a véleménye. Ha egy piercing miatt elásod magad nála úgy, hogy amúgy rendes vagy, az az ő szegénységi bizonyítványa. A tesi miatt viszont szerintem olyat vegyél amit könnyű kiszedni.

16/L

2017. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem foglalkoztak vele, de ezt értsd úgy, hogy le se sz.rták, hogy milyen ékszert viselsz, pedig ez egy egyházi szakgimnázium. A mi sulinkban sokminden előfurdult pl: rasztahaj, kék tüsi haj, punk haj, fültágító, piercingek..

Sulitól függ az egész.. ha nincs házirendbe írva akkor nem szólhatnak meg érte.

2017. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem államon és egyik szemem fölött van / volt már sulis időszakban is. Nem kötekedett egyik tanár sem, igaz nem lány vagyok.

Tulajdonképp ha bele is kötött volna bármelyik szimplán megmondtam volna, hogy köszönöm a véleményét, de nekem így tetszik, sose voltam ilyen tekintetben szívbajos, kimondom amit gondolok.

2017. aug. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerinted az őket mennyire érdekli hogy mi van az orrodba? Maximum őket az érdekli, hogy hogyan tanulsz.
2017. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!