Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak ha az osztalytar...

Mit csinaljak ha az osztalytarsaim bunkok?

Figyelt kérdés
Folyton kirohognek minket meg beszologatnak meg minden. Nagyon rosszul esik, mit tegyek?

2017. aug. 15. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiröhögnek? Mi alapján? Beszólogatnak? Mivel?


Amúgy meg iskolaváltás. Ha merészebb vagy, szólj vissza, legyél bunkó.

2017. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Általános és középiskolában is rettenetes osztályom volt, de az a tapasztalatom, ahogy egyre idősödik az ember normálisabb emberek veszik körül.

A legjobb taktika, ha figyelmen kívül hagyd őket, mert ha visszaszólsz/ háborogsz akkor látják, hogy felhúztad magad és elérték a céljukat. Javaslom, hogy esetleg tanárral is beszélj a dologról.

Hányadikos leszel?

2017. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
9.-es leszek, 6 osztalyos gimiben
2017. aug. 15. 14:44
 4/6 anonim válasza:

Szerintem érdemes lenne fontolóra venni akkor az iskolaváltást.. még 4 év

Miért bántanak vagy hogy kezdődött?

2017. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem (tapasztalataim alapján), kb minden iskolában vannak csúfolódó, bunkó, gyerekes, hülye emberek, az én osztályomban is. Engem nem nevetnek ki, de anélkül, hogy tudná, nagyon bunkók tudnak lenni velem is meg màsokkal is.

Az iskolaváltás nem hiszem, hogy a legjobb ötlet, ha egyébként szereted a sulit, a tanárokat, mert egy új közösségbe sem lesz könnyebb beilleszkedni.

Ha durva a helyzet, esetleg elfajulna, akkor kell szólni valakinek (tanár, szülő) vagy éppen akkor lehet iskolát is váltani.

Ha nem súlyos, akkor tudom hogy nehéz, de próbálj meg velük nem foglalkozni. Barátkozz iskolán kívül, ha vannak iskolán kívül barátaid, foglalkozz velük, sz*rd le a többieket amennyire csak lehet. Próbálj meg nem okod adni arra, hogy kinevessenek.

Amit az egyik válaszoló írt, igaz, hogy minél idősebb leszel, annál normálisabb emberek fognak körülvenni remélhetőleg. Pont annyi idős vagyok, mint te, szintén hatosztályosban és én is rengeteg ilyen emberrel találkoztam. Részt vettem egy nyelvtanfolyamon nyáron, intenzíven, ott többnyire felnőttek voltak, fiatalabbak is, középkorúak is, volt egy-két 18-19 éves lány is és ott nem volt ez . Ott mindenki normális volt, nem voltak veszekedések, senki nem nevetett ki senkit, mindenki megadta a kellő tiszteletet a másiknak.

Kitartást, foglalkozz azzal amit szeretsz, és gondolj arra, hogy majd egyszer ennek is vége lesz.

2017. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
53%
HA nagyon rosszul esik és nagyon utálod őket, állj bosszút. Ez a leglogikusabb lépés. Biztos szeretnéd őket szenvedni látni.
2017. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!