Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tapasztalt már más is valami...

Tapasztalt már más is valami hasonlót? (Öngyilkosság)

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok, volt egy tanárunk aki már több mint 2 éve tanított minket. A tanév utolsó pár heteiben betegség miatt már egyáltalán nem tudott bejárni az iskolába. Elõször azt hittünk, hogy semmi komoly, majd csak rendbe jön. Aztán egy hete kaputunk egy levelet, hogy öngyilkos lett. Az egész iskola teljesen le volt döbbenve és nagyon rosszul érintettete diákokat, tanárokat egyaránt. Sokan nem hitték el, hogy hagyhatott magára 3 kisgyereket és a feleségét.

Tapasztalt már valaki hasonlót, hogy egy tanár (vagy diák) megölte magát? Hogy kezelték az iskolában és mi volt a történet?



2017. aug. 22. 23:50
 1/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Nekem volt általános iskolás tnaárom lett öngyílkos én már akkor rég nem jártam abba az iskolába, de nagyon jóba voltunk, de akkor már egy ideje nem beszéltünk amikor ez történt. Azzal tisztába voltunk páran, hogy voltak neki kisebb nagyobb gondjai már előtte is, de nagyon régóta ott tanított és soha nem csinált semmi olyat, vagy viselkedett úgy, hogy bármi furcsaságot látott volna diák. Szomorú és felfoghatatlan ilyen sokszor...
2017. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Anno általános iskolában egy felsős diák halt meg szívrohamban. Nem volt nagy felhajtás, de fekete zászló a következő napon igen.
2017. aug. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja b+, félre is olvastam a kérdést. Nem tudok sulis öngyilkosságról.
2017. aug. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ez történt, még apám is gyerek volt. Apám unokatestvére 16 évesen felakasztotta magát a kollégiumi szobájában. Azt hiszem azért, mert egy fiú zaklatta és bántalmazta.
2017. aug. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még régen, talán 6 éve az egyik tanár(a leendő felsős osztályfőnök jelölt) felkötötte magát...Állítólag családon belüli problémái voltak...
2017. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bme- kolikban ez havi altalanossag.
2017. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!