Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Iskolaváltás?

Mit csináljak? Iskolaváltás?

Figyelt kérdés
Már általános iskolában sem voltak barátaim. 12 évesekkel "barátkozok". Most voltam 9-es. Visszahuzodo, szotlan vagyok, nem járok sehova. El mondatm egyszer a tanarnak, hogy lopjak a beteg osztalytarsubktol a penzt. Azota mindent ramfognak nyomorokoznak, csunyanak neveznek ... Ezek az emberek alig csinaltak semmit , de nem buktattak meg oket, vagy csak 1-2-ot. Az uj suli ami kepbe van az fizetos. Igy is egy orat buszozok a varosba, de a sulimig lenne meg 20+ perc buszozas. Milyen lenne az uj osztaly? 1 ev alatt osszeszoktak? Nem merek oda menni emberekhez baratkozni. Tesi helyett inkabb gyogytesire jarok heti 1x, igy nem kell bajarnom sima tesire. Ez a masik suliban is igy lenne? Nem tudnek szunetben mit csinalni. Velemenyek?0
2017. aug. 26. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem tudnád jobban megfogalmazni?

Annyira összevissza, igénytelenül sikerükt ezt leírnod, hogy helyenként újra kellett olvasnom, hogy megértsem, főleg, hogy egymáshoz közük sincs a mondatoknak.

2017. aug. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyi a lenyeg,hogy alatalanosban is ki voltam kozositve, kozepsuliban meg piszkalnak. Felek sulit valtani, csendes,felos vagyok.
2017. aug. 27. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!