Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom ki nem állhat mert...

A tanárom ki nem állhat mert kövér vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nos, tanít egy kedves tanár engem aki lenéz, gúnyol, és arrogáns velem..


A történet ott kezdődött, hogy múlt év elején 8. órára esett az órája és kedvesen mindenkit megkérdezett, hogy mikor a legjobb ha elengedni, hogy elérje a buszt, mindezt táblás jegyzetelés közben, amikor hozzám került a sor én mondtam neki, hogy még leírom ami a táblán van, kérdezte, hogy nem késem e le a buszom, mondtam, nem mert autóval vagyok, érdeklődve kérdezte, hogy a szüleim ennyire ráérnek engem hozni-vinni? Mondtam, hogy nem, saját autóm van, mikor mondtam rákérdezett, hogy miért járok autóval, hisz rám férne a séta,mozgás ( igaza van ) én mondtam neki, hogy olyan környéken kéne átsétálnom ahol rossz arcú emberek vannak ezért járok autóval, akkor láttam megnyugtató választ adtam.


Később jó 2 hónap után amikor egyszer nem voltam suliba osztálytársaim állítása szerint kikelt magából a tanár, hogy mit képzelek én , hogy autóval járok meg a szülők miért finanszírozzák ezt nekem, holott ugyan olyan tanuló vagyok mint a többi ( ja, csak nekem van jogsim ) meg amúgy is rámférne a séta.


Félévkor megbuktatott, én jogtalannak éreztem mert 2 egyesem és 3 kettesem volt, de úgy voltam vele, hogy nem érdekel nem fogok pattogni, felesleges. Aztán második félévben egy darab egyesem nem volt mégis húzta a kötélből élvő idegeimet, hogy meg fogok bukni...


Mázlimra nem így lett.


Viszont jövőre is ő tanít és merem állítani ki akar csinálni a kinézetem miatt.


18/F


Mit tennétek a helyembe? Fogyáson kívül.


2017. aug. 28. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulnék.
2017. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj tobbet hogy meg eselye se legyen megbuktatni. Emelett meg semmi koze hogy kocsival vagy mivel jarsz iskolaba. Lehet hasznalna ha ora utan egyszer megkerdezned Tole hogy mi a problemaja veled.15\l
2017. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Ne az ő kedvéért fogyj le, hanem magad miatt.


Én panaszt adnék le az igazgatónál, és ezt mindet elmondanám szépen.

Ez a tanár egy hisztis gyerek.


" miért járok autóval, hisz rám férne a séta,mozgás"

Amikor a tanár tőlem ilyeneket kérdez, akkor olyan válaszokat adok amivel megmutatom hogy nem a kiskutyája vagyok. Én erre például azt mondtam volna, hogy azért, mert olyan kedvem van.

Amikor kérdezték miért nem tanulok, arra is mindig ez volt a válaszom, hogy nem érdekel, azért.

Azóta velem úgy bánik a tanár mint egy felnőttel, a többieket meg cseszteti ilyenekkel.


Illetve olyanokat is szoktam mondani: Mi köze hozzá?

Ez hogy tartozik ide?

Ha pedig igazságtalanul egyest ad akkor igazgatósághoz megyek, és mondom hogy a tanár megsértődött a válaszomon ezért hisztiből beírt egy egyest.


"de úgy voltam vele, hogy nem érdekel nem fogok pattogni, felesleges. "

Nem felesleges pattogni. Ha nem csapsz hisztit az igazságtalanságért, továbbra is szivatni fognak.


" mégis húzta a kötélből élvő idegeimet, hogy meg fogok bukni... "

Gondolom meg sem említetted neki osztály előtt, hogy hogy van pofája ehhez, hisz nem állsz bukásra.


Amelyik tanár lenézően kérdez, én azonnal vissza szólnék a helyedben neki egy olyan válasszal, amivel megmutatod nem kisgyerek vagy, veled ne kötözködjön.


Illetve szoktam olyat is, hogy ugyanazt eljátszom amit velem csinálnak. A tanár pl. megkérdezné hogy mivel járok iskolába, én is visszakérdeznék hogy ő mivel jár, ha megjegyzést tesz a kinézetemre én is az övére.

Ettől nagyon szoktak hisztizni, de ezek után már nagyon tisztelni szoktak a tanárok.


Ezekre a kérdésekre nyugodtan visszakérdezhetsz így, mivel a tanárnak nincs semmi köze hozzá.

2017. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Utolsó! Nagyon tetszett!


Kérdezőnek. Én saját zsebből (rendes munkával megkeresett pénzből) finanszíroztam a jogosítványt és az autó összes kiadásait, mindamellett, hogy jól tanultam. De épp az iskolám körül voltak a "rossz arcúak" és féltem, hogy kárt tesznek majd az autómban, így kb. másfél évig egy kb 700 méterre lévő áruház parkolójában állt az autó és onnan sétáltam be reggel, majd vissza délután. Senkinek sem tűnt fel. Egyszer elkéstem és nekem is fontos lett volna beérni az órára ezért a suli előtt álltam meg. Kiderült, hogy túlaggódtam és az utolsó 1 hónapot+érettségik ideje alatt is ott parkoltam.


Mondd a tanárodnak (persze az utolsó módszere a legjobb), hogy internetes munkával, vagy diákmunkával, akármi Te keresed meg a rávalót. Az ő gyereke, unokája is megtette ezt?

2017. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

NÉzzük csak a félévi átlagodat.. 3kettes , 2 egyes. amelnyek az átlaga 1,6. 1,75-től köteles megadni a kettest szóval bőven jogos volt a buktatás..

Aa szerintem ha nem bunkózol vele , nem lesz probléma.

A második félévet meg minimum 2,3 körül kellett volna zárnod hogy biztos ne legyen még a bukás gondolata sem fenn..

SZóval inkább tanulj..

2017. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha*
2017. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Félévkor megbuktatott, én jogtalannak éreztem mert 2 egyesem és 3 kettesem volt"


Én erről kikértem volna az osztályfőnök és az igazgató véleményét, mert oké így buktathat mert ez siralmas eredmény, de kellett volna adnia javítási lehetőséget!


Meg az hogy most autóval jársz vagy sem, semmi köze hozzá. És azért meg nem ítélhet el amiért kövér vagy. Ha vannak osztálytársaid akik ezt tanúsítják én ezt szóvá tenném a többi tanárnak, és igazgatónak is hogy ezt azért ne hagyják hogy egy tanár ilyet megtehet!

Ennyi erővel engem is megbuktathatott volna a matektanárom azért mert már 17 évesen elkezdtem kopaszodni, mert ilyen géneket örököltem. Csak én vagyok annyira aljas szemétláda hogy nem hagytam volna szó nélkül, és jogi lépéseket tettem volna ezért. Engem úgy neveltek hogy senki nem védhet meg, csak én saját magamat, és mindig azt verték belém szinte hogy sokszor a jogtalan támadást, jogi úton kell vissza adni. Egyébként én alaposan megszívattam volna a tanárt a helyedben. Már csak azért mert elítél amiért kövér vagy. Nálunk a suliban volt egy tanár aki mindenkinek tett beszólást mert kövér, sovány, túl izmos, vagy túl divatos, de legalább az osztályzást a tudás alapján adta.

2017. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Röcsögei Péter ***** válasza:
Első dolog, hogy tanulj többet. Ha stabilan 2 feletti az átlagod, nem tehet keresztbe neked. Akkor már megteheted, hogy amilyen a mosdó, olyan a törölköző alapon te is bunkózol. Amig 2-es alatt állsz, addig az a rongydarab vagy, amibe önkielégítést végez naponta, nem vagy több! Nekem is volt tesitanár osztályfőnököm, aki bioszt is tanított. Utóbbi tárgy érdekelt, de éppen kettesre álltam, mert tesiből gyenge voltam, és emiatt utált. Be mertem neki szólni, mert meghúzni nem tudott.
2017. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!