Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még az alakommal?

Mit tehetnék még az alakommal?

Figyelt kérdés

2014-ben kezdtem el a fogyókúrámat, akkor voltam 98 kiló. Mára mr 58-60 kg vagyok a 169 magasságomhoz. Tornázok heti 5x kardiót és hasizomerősítő gyakorlatokat (mellette fogyókúrázok) viszont az alsó hasam katasztrófa. Tele van narancsbőrrel és olyan mintha kötényhas alakult volna ki. a Köldökömig egész szép az alakom viszont az alatt szőrnyű. Sokszor sírok miatta. Mit tehetnék ellene?


16/L



2016. júl. 27. 01:00
 1/7 Duenna ***** válasza:
Semmit nem tudsz kezdeni, genetikailag ilyen, inkább barátkozz meg vele. Egyébként nem nézhet ki katasztrófálisan, ha ennyit tornázol rajta, de ha ezzel sem tudod tökéletesre formálni, akkor genetikailag ilyen. az ellen pedig nincs orvosság, csak a megbarátkozás. Ez van. Senki sem tökéletes. :)
2016. júl. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat ha elmentel volna terembe edzeni akkor not volna ala izom ami miatt nem lesz olyan vagy kevesbe
2016. júl. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt, hogy valaki 100 kilóra felhízik, sosem értettem. Észre lehet venni 4-5 kiló plussznál hogy ez nem jó irány és nem hízok el/hízatom el a gyerekemet 40 kilóval...
2016. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja eszre lehet venni ha 2-3 honap alatt feljon 20 kg akkor azt nem konnyu meg akadalyozni
2016. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kedves kérdező! :)

Megértem a problémádat, de bárki bármit is mond, van megoldás. Mint ahogy a kedves #1-es említette el kell fogadnod magad! Tanuld meg szeretni azt akivé váltál. Légy pozitív bármennyire is nehéz. Ha elfogadod önmagad szépen, lassan a kellő időben meg fogsz tisztulni. Könnyebben fogod az életed és a környezeted szeretni, irányítani. Nekem ez sikerült.

Elsősorban az elfogadás a lényeg!

Hogyha ezt rizikós és fárasztó útnak véled akkor kérj segítséget!!

Nem szégyen, ha ezzel bőrgyógyászhoz vagy akár egy profi fitness edzőhöz fordulsz!

Valamelyik (vagy akár mindkettő) nagyon nagyon sokat tud segíteni, hidd el!

Próbáld meg! Tenned kell azért, hogy ez a helyzet jobb irányba forduljon. Csak nyerhetsz azzal, ha segítséget kérsz! :)

2016. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért híztam meg mert egy betegség alakult ki amivel rohamosan szaladtak fel a kilók bármit csináltam. De sikerült leadnom. Próbálom elfogadni magam de nem könnyű ha közben lóg a hasamon, karomon, combomon a bőr.
2016. júl. 27. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondtam menj terembe edzeni hogy felszedj egy kis izmot es akkor kevesbe log vagy egyaltalan nem fog

Mar ha a betegseg engedi hogy jarj

2016. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!