Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek a tanévkezdéstől, mert...

Félek a tanévkezdéstől, mert tartok attól, hogy az osztálytársaim bántani fognak (? )

Figyelt kérdés
Szóval, a nyáron felszedtem egy-két plusz kilót, ami meg is látszik rajtam. Ez annak köszönhető, hogy tanév közben rendszeresen sportoltam (heti háromszor egy órát kickbox-oztam), ám a nyáron a sok tábor és nyaralás miatt, nem tudtam edzésekre járni. Nagyon félek attól, hogy ha visszamegyünk az iskolába, akkor az osztálytársaim kibeszélnek esetleg piszkálnak majd a súlyom illetve kinézetem miatt. Szeptembertől újra elkezdek heti rendszerességgel edzésekre járni, de tudom, hogy a lefogyás nem fog pillanatok alatt sikerülni, és félek, hogy addig végig szekálni fognak a többiek. Tudom, hogy nem kéne figyelni arra, hogy mások mit gondolnak rólad, de sajnos én az az ember vagyok, akit igen is érdekel a többiek véleménye és ezen nem tudok változtatni. Már napok óta rettegek a tanévkezdéstől, szerintetek mit kéne tennem? :(

2017. aug. 29. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem 10 évesek vagytok, akkor szerintem senki nem fog piszkálni emiatt. Ráadásul kötve hiszem, hogy 2,5 hónap alatt olyan borzasztóan eltudna valaki hízni. :) ♥
2017. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Idén leszek 16 éves, de sajnos az osztálytársaim ha akarnak, akkor nagyon szemetek tudnak lenni másokkal, de remélem neked lesz igazad. Úgy félek :(
2017. aug. 29. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!