Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkednek velem így...

Miért viselkednek velem így az osztálytársaim? 20L

Figyelt kérdés

Van pár ember az osztályban, akik mindig röhögni kezdenek, amikor meglátnak, bántó megjegyzéseket tesznek rám. Pl. ma álltunk az egyik tanterem előtt és közben mellettem egy fiú meg egy lány elkezdtek táncolni és a fiú nekem jött, erre elkezdtek ezen is röhögni, meg mondta, hogy "Fúj, véletlenül hozzáértem ... seggéhez, hahah", mire a lány is mondta, hogy "Fuuuujj :DDD"..

A többiek nem szólnak be ilyen nyíltan, de ők is olyan...furán néznek rám, mintha undorodnának tőlem, valamint amikor ez az előbbi pár ember mond rám valamit, ők is nevetnek, vagy legalább vigyorognak rajta. Amikor engem szólít fel valamelyik tanár, síri csönd lesz a teremben és amikor válaszolok, hallom, hogy vihognak valamin meg sugdolóznak, utánozzák, ahogy beszéltem, stb..Még a "normálisabb" emberek is figyelmen kívül hagynak, nekem sosem köszönnek, én vagyok az egyedüli lány, akinek a fiúk nem tartják meg az ajtót meg ilyesmik, volt, hogy látták, hogy jövök, erre bementek előttem és rácsapták az orromra az ajtót..

Nem tudom, mi bajuk van velem, nem vagyok senkivel se bunkó meg ilyesmi. Nehéz is lenne amúgy, mivel senki se beszélget velem, ezért egész nap csendben ülök a padban és olvasok vagy zenét hallgatok..Viszont amikor valakivel beszélnem kell, próbálok kedves lenni, mosolygok, stb., nem bunkón válaszolok..Szóval tényleg nem értem.

A legrosszabb, hogy valamiért mintha pár tanár se kedvelne. Van pl. egy tanárunk, aki elég fiatal, alig idősebb nálunk pár évvel és inkább az olyan bunkóbb emberekkel beszélget szünetben. Szerintem mondtak neki rólam valamit, mert volt, hogy kérdeztem tőle valamit, válaszolt, aztán ránézett azokra, akik leginkább utálnak és mosolygott valamin, meg ők is elkezdtek röhögni, pedig nem is kérdeztem hülyeséget..

Ezek miatt már minden reggel gyomorideggel megyek be az iskolába, pedig még csak most kezdődött a tanév. Már attól a perctől fogva, ahogy elindulok itthonról, azt várom, hogy végre hazajöhessek és kb imádkozok, hogy ne szóljanak be valamit...

Lehetséges, hogy csak amiatt utálnak ennyire, mert csendes vagyok?

(18-20 évesek vagyunk mellesleg)


2017. szept. 5. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom, technikum, vagy ilyesmi, de nem írta.

Illetve azt írta, hogy az érettségi előtt is.

Gondolom érettségizett már, csak valamit még tanul nem?

2017. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen, már leérettségiztünk és szakmát tanulunk :)

59%-os, talán inkább nem kéne osztani az észt, ha fogyatékos vagy.

Amúgy nem írtam ezelőtt, milyen suliba járok, szóval nem tudom, hogy jött ez az általános meg középiskola, járhatnék 20 évesen egyetemre is..Vagy te arra is azt mondanád, hogy de gáz, hogy ennyi idősen még tanulok? :D

2017. szept. 6. 18:02
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
mamahotelben egyszerűbb , értem én
2017. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
38%
Én meg lelettem pontozva, pedig tökre együttérzek, mert velem is ez volt. :(
2017. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát én az első válaszolón meg az 59%-oson kívül mindenkit felpontoztam.
2017. szept. 6. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!