Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti megsértődnétek? Bunkó...

Ti megsértődnétek? Bunkó vagyok? 15/L

Figyelt kérdés

Szakgimnáziumba járok, nagyon kevés a lány.

Én visszahúzódóbb is vagyok új környezetben.

Hárman vagyunk lányok, az egyikkel jóban vagyok, a másikkal is, csak vele nem "lógok" annyit.

Igazából 3-4 emberen kívül senkivel sem beszélgettem egy sziánál többet.

Van 4 fiú, akik nekem szimpatikusak, DE.

A 4 fiú egyike annak a lánynak a volt osztálytársa, akivel én jóban vagyok, aki lényegében az egyetlen 'barátnőm' vagy olyasmim.

És ez a fiú régen csúfolta őt. Azt mondta, hogy ne beszéljek azzal a fiúval.

És most nem tudom, mi legyen...:/

Nem akarom, hogy vele ne legyek jóban, viszont azzal a csapattal is jóban szeretnék lenni.

Ti mit tennétek?



2017. szept. 13. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Úgy tűnik, választanod kell.
2017. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Még egy párkapcsolatban sem megengedett,hogy eltíltsanak valakitől. Az nem sértés a lányra nézve ha te jó kapcsolatot ápolsz a fiúval.
2017. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Választani nem akarok.

Félek egy kicsit barátkozni azzal a csapattal, mert mi van, ha ők nem akarnak velem...

Ha tényleg így van, akkor feleslegesen megbántom a lányt is és velük sem lehetek.

Így nem lesz senki igazából.

Várjak vele?

Vagy hagyjam inkább....

2017. szept. 13. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

"Még egy párkapcsolatban sem megengedett,hogy eltíltsanak valakitől."


Lehet, viszont felmerül a kérdés, hogy milyen ember az, aki olyanokkal barátkozik, akik csúfolódnak?

2017. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tapasztaltam, viszont ő mesélte, hogy régebben ez volt, azóta utálja.
2017. szept. 13. 16:41
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

A "ne beszélj vele" lehet egy jó tanács,amit a lány azért mondott,hogy megóvjon téged attól,hogy a fiú téged is csúfoljon. Mivel hogy tanács nem vagy köteles megfogadni s a sértődés,a lány részéről nem lenne jogos.

Ha nem tanács,akkor a lány megszabja,hogy kikkel barátkozz,tehát ural vagy uralni akar. Ha így van,akkor ő sosem lesz igazi barátnőd,tehát ha megsértődik akkor még örülhetsz is.

#4 nem őt csúfolják,hanem a lány barátnőjét,ami őt nem érinti. A csúfolódás a múltba történt,tehát nem aktuális,amúgy vedd figyelembe,hogy 15 évesek,mondhatni "normális" hogy csúfolódnak.

2017. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is kénytelen leszel választani. Ha bármelyik "barátnőm" direkt azzal bratyizna, aki megalázott mások előtt, becsmérelt, akkor pápá van :/ :) Érezze jól magát az ilyen parasztok társaságában.
2017. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
A francokat kell választani. Gyerekek voltak, csúfolta. NA ÉS?!?!? Nőjön már fel bakker, nehogy már ekkora trauma legyen.
2017. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!