Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jogos lenne, ha...

Szerintetek jogos lenne, ha szóvá tenném?

Figyelt kérdés

Olyan középiskolába járok, ahol szakmát is lehet tanulni és érettségi után az évfolyamunk nagy része élt ezzel a lehetőséggel, szóval a volt osztályunkból is szinte majdnem mindenki itt tanul még, csak más-más osztályokban. És a lényeg, hogy a volt osztályfőnökünk múlt héten bejött a mi osztályunkba (gondolom mivel a volt osztályunkból ide kerültek a legtöbben) és a jelenlévő embereknek elmondta, most jött rá, hogy az osztálypénzből megmaradt valamennyi összeg (kb 35 ezer ft) és nem volt még végzős osztálya ezelőtt, ezért nem tudta, hogy ilyenkor a banketten szokás belőle italokat venni meg ilyenek, de már késő bánat és arra gondolt, így utólag a volt osztállyal beülhetnénk valahová ebből a pénzből.

És azt tudni kell rólam, hogy a volt osztályban nem igazán szerettek, 11.-ben tudtam meg pl. azt, hogy csináltak facebookon még 9.-ben egy másik osztálycsoportot, amibe az osztályfőnököt, engem, meg egy másik embert nem vettek be, akit szintén utáltak..És leginkább azt a csoportot használták, ott értesítették egymást dolgokról, oda rakták fel mondjuk a tételeket, ilyesmi, amiket én ugye nem láthattam. És ma pont eszembe jutott ez az osztálypénzes dolog és egy lányt, akivel a volt osztályból jóban vagyok, megkérdeztem, hogy ő tud-e egyáltalán erről, mire nagy meglepetésemre közölte, hogy ja, még múlt pénteken meg is szervezték, beültek egy pizzázóba, ki is írták az osztálycsoportba (abba, amelyikbe engem be se vettek). És kicsit ledöbbentem, mert oké, hogy nem bírtak meg minden, de attól még én is az osztálytársuk voltak és ennyivel megtisztelhettek volna..Meg mondjuk huszon valahányan voltunk az osztályban, szóval egy ezres jutott kb egy főre, ami nem a világvége, csak attól még kicsit szemétségnek tartom, hogy nem is szólnak róla, csak úgy a tudtomon kívül elköltik a pénz rám eső részét is..

Mit kellene tennem? Legalább álljak ki magamért, hogy ezt nem kellett volna, vagy csak felejtsem el?


2017. szept. 13. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el, nincs értelme harcolnod. Ha már nem vagy velük napi kontaktban, akkor hagyd a fenébe. Ennyit megérdemeltél volna! De nézd a jó oldalát, mást sokkal jobban bántottak középsuliban. Örülj neki, hogy te különb vagy náluk, nincs értelme már bizonygatnod a személyiségedet sem, ennyi év alatt úgyis az jött le nekik, ami, ezen már nem nagyon tudsz változtatni sajnos. Szomorú, hogy így bántak veled, pedig hidd el, nem ezt érdemelted volna.
2017. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!