Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóvá kellene tennem, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá kellene tennem, hogy ez engem zavarna? Vagy ne szóljak?

Figyelt kérdés

Barátom tegnap mesélte nekem, hogy nyár közepén lenne melója, (nem szakmai, csak sportolással kapcsolatos, mert sportol) vidéken 9(!!) nap.

Mondta, hogy gondolkodik rajta, de annyira nem hajlik felé, mert nem akar itthon hagyni, meg nem biztos hogy jól fizetnének, majd informálódik róla bővebben...


Lehet gyerekes vagyok, de éjjel épp emiatt alig tudtam aludni, nagyon ideges vagyok. Én nem akarom, hogy elmenjen, nagy sűrün találkozunk, szeretem és nemtudom nagyon nehezen bírnám ki nélküle.

Nekem is lett volna vidéki meló, családi vállalkozásba, ő heti 1x hazajárással, ő húzta a száját, hogy az nemjó, mert hiányoznék neki stb. Plusz volt már hogy visszamondtam melót, azért mert nem tudtam volna vele találkozni...


Nagyon szeretném, ha ő is hozna áldozatot értem... hiszen ez erről szól. Nem vagyok önző, de ha ő szóvá tette, hogy ne menjek vidékre dolgozni, én is tegyem szóvá???

De mégsem merek szólni, mert félek, hogy ezzel lekorlátoznám, és azt hinné, hogy magamhoz láncolom, és nem engedem sehová....


Mit tegyek? Hagyjam, hogy ő döntsön ahogy érez, vagy szóljak, hogy nekem ez rossz lenne így?


2013. ápr. 14. 08:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

félek, hogy nem szeret annyira hogy azt mondja hogy "nem vállaltam el"-ha erre gondolok nagyon rossz érzés fog el.


Tudom kifogtok nevetni a leírtak miatt, de tényleg eléggé zavar ez az ügy, nemtudom mit tegyek...


Nem hiszem, hogy szeret annyira, hogy ne hagyjon itthon ilyen hosszú időre, szerintem nem hozna értem ekkora áldozatot (pedig én megtettem érte...) és ez elszomorít.


Mit tegyek??

2013. ápr. 14. 08:08
 2/19 A kérdező kommentje:

ráadásul nem az élete múlik a melón, és nincs saját lakása, nincsenek kiadásai még.

A szüleivel lakik, most fog vizsgázni szakmából...

2013. ápr. 14. 08:09
 3/19 A kérdező kommentje:

meg oké, jól jön a pénz, de ha az embernek van egy párkapcsolata, másképp gondolkodik, mint mikor egyedül van. MERT akkor már ott van mellette egy másik személy, aki elméletileg fontos neki...

amugy akkor leszünk 6hónapa együtt

2013. ápr. 14. 08:10
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Jól elbeszélgetsz magaddal :))))

Amúgy párkapcsolatból nem lehet megélni, nem arról szól az élet, hogy nem vállalok munkát, mert a párommal akarok lenni, hogy találkozhassunk!

2013. ápr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Utána meg majd húzod a szádah h még egy fagyit sem vett neked ...

Gondolkozz már el!

Örüljön az ember a mai világban h lehetne munkája!

És akkor mit fogtok csinálni egész nyáron?ültök egy más mellett mert egyikötöknek sincs egy fillérje sem h csinálnátok valamit...?

2013. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Én biztosan tudom, hogy "elengedném" (nem mondanám, nem várnám el tőle, hogy ne menjen) páromat. Igen másképp gondolkodik ilyenkor az ember...nem csak önmagára hanem párjára is, talán gyűjthetnétek közösen a pénzt egy lakásra, albérletre. Nekünk is volt már hasonló vidéki munka, messze tőlem, hiányzott, de kibírtuk és inkább azt tekintettem "áldozatnak" hogy elment, mert az előmenetelünk érdekében csinálta. Telefonon, neten tartottuk a kapcsolatot, egyikünk sem halt bele, bízunk egymásban és nem ettől teszem függővé a szeretetét. A másik meg, írtad, hogy másképp gondolkodik az ember, ha van valakije, ha olvasgatsz kicsit, akár itt is, láthatod, hogy vannak házaspárok, párok pici gyerekkel, ahol apuka az ország másik felében, esetleg külföldön dolgozik, igen másképp gondolkodik, nem csak magára gondol, hanem a párjára, gyerekére, hogy megteremtsen nekik mindent. Nem tudom hány éves vagy, ítélkezni nem akarok, de nekem még nagyon fiatalnak tűnsz, a leírásod meg kicsit hiszti gyanús.
2013. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

értelek benneteket.

de ezt nem "Értünk" hanem magáért teszi.

mivel nem élünk együtt, meg semmi... szóval ez nem a "mi közös jövőnk" érdekében történik...hanem miatta.


van bennem bizalmatlanság is felé...de menjen... kit érdekel... majd énis elmegyek egész nyáron hetekre, meglátjuk hogy esik neki... és beadom az itt olvasott szöveget, hogy "nyugi ezt értünk teszem"

2013. ápr. 14. 08:29
 8/19 A kérdező kommentje:

Egy kérdés:

Miért van az, hogyha a pasi teszi szóvá ezt, akkor az teljesen természetes dolog? Ha a pasi ilyenekért szól, hogy őt ez zavarná az oké, de a nő miért nem szólhat?

Ha a nő szól, az miért jön le hisztiként???

Azt hittem egy kapcsolatban mind2 fél egyenlő....

2013. ápr. 14. 08:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,én nem tenném szóvá a barátomnak,ha neki ilyenje lenne!Hisz valamiből meg kell élni,és ha valóban szeretitek egymást ki kellene bírnotok egymás nélkül 9 napot!
2013. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hány eves vagy, 14? Mert akkor érthető hogy igy gondolkodsz....
2013. ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!