Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindig később jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig később jön haza, mint ígéri. Szóvá kéne tennem neki?

Figyelt kérdés

Mindig később jön, mert még megszik egy sört vslakival, elintéz valamit stb. Én meg várom itthon, vacsorával, és hiába. Sokszor tök éhesen, mert addig nem eszem, míg ő nem jön. :(

ma is már egy órája itthon kéne lennie. :(


Még csak 2 hónapja vagyunke gyütt, mi lesz később? De azt sem akarom, hogy azt higgye, hogy "börtönbe akarom zárni".


(Nem, nincs neki más. Ez fel sem merül bennem)


2011. nov. 21. 21:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocs, rossz a billentyűzet
2011. nov. 21. 21:05
 2/11 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg, mert ez hosszú távon nem lesz jó !

féltékenységre míg nincs okod ne legyél ha bízol benne nincs miről beszélni. akkor lehet, hogy csak több sör gurul le egyes napokon !

írd a fejleményeket

2011. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csak két hónapja vagytok együtt és így elvárod hogy időben haza érjen??? na igen mi lesz később.... pfff
2011. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ha én itthon várom vacsorával, akkor elvárnám, hogy legalább szóljon, ha késik. ha már nem jön időben. pldául zért, hoyg melegen tudjam elé rakni a vacsorát. de szemét vagyok.
2011. nov. 21. 21:09
 5/11 anonim ***** válasza:

nem neked való


te várod mint egy hüséges kutyus, még vacsit is csinálsz, ő meg tojik rá és a haverokkal sörözik



F26

2011. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a megoldás a sodrófa...ha ma hazaért üss rá párat és mond el neki,hogy holnap mikorra kell hazaérni!!


viccet félretéve,ha most az elején ennyire nem vagy neki fontos akkor semmi jóra ne számíts a későbbiekben...amikor kezd tönkre menni egy kapcsolat (pár év múlva) akkor szokott ez lenni,hogy már nem foglalkozik a párjával valaki..én 6 éve vagyok együtt a barátnőmmel de soha nem csináltam olyasmit amiből azt érezhetné,hogy nekem ő nem fontos..ne éld bele magad ebbe a kapcsolatba mert nagyon nagyot koppanhatsz...!

2011. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd szó nélkül, hogy félre jár. Jobb a békesség.
2011. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kovpet ***** válasza:

"Sokszor tök éhesen, mert addig nem eszem, míg ő nem jön. :("


Hát te sem vagy százas :)


"ma is már egy órája itthon kéne lennie. :("


Telefonja nincs? Vagy nem veszi fel?


"akkor elvárnám, hogy legalább szóljon, ha késik"


De nem egy tárgyalásra megy, hanem haza, ugye? Ne legyél már ostoba. Máshogy gondolkodtok, de nem neked van igazad, hanem mindkettőtöknek. Beszéljétek meg.

NEM HISZTIZNI! Beszélgetni!

2011. nov. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nincs mikrótok?
2011. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kovpet ***** válasza:

23:09 nagyon ott van :)

Cseppet tömörebben mondta azt amit én :)

2011. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!