Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok miert mehetnek...

A tanárok miert mehetnek előre a menza sorban?

Figyelt kérdés
Van akinek 8-9 órája van es épp csak meg tud ebédelni es általában nagyon hosszú szokott lenni a sor a menzánál , a tanárok pedig csak előresétálnak megelőzve az egész sort. Ő miert mehet előre ? Azért mert ő tanár ? Ugyan olyan ember mint te vagy én , de akkor ő ezt miert teheti meg ?

2017. szept. 16. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mert több a dolga, ő még nem megy haza, hanem megy vissza mondjuk dolgozatot javítani
2017. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért 100%-ig mégse egyenrangúak az emberek, az idősebbeknek, iskolázottabbaknak kijár a tisztelet, jelen esetben ez éppen sorátugrást jelent. Talán nem is tudnál órán felnézni rá, ha 5 perccel korábban még előtte kapnád meg az ebédedet. Olyan ez, mint előreengedni valakit az ajtón vagy előre köszönni.
2017. szept. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert szerinted az iskolában csak te dolgozol egyedül? A tanárok csak ebédelni járnak be? Így gondoltad? Gondolod, a tanárok nem éhesek, láblógatásra használják a munkaidejüket?
2017. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha én ki tudom várni a sort , akkor ő is ki tudja.
2017. szept. 17. 11:13
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Igen csak te nem vagy tanár, hanem egy diák vagy akinek jobbik napokban már fél2-2 óra fele vége van a napnak. Hazamész és gépezel,szórakozol.


Tanár esetében reggel jön, délután 4-5 óra fele megy haza. Ha van családja ( mert miért ne lenne )akkor ellátni őket,foglalkozni velük. Aztán késő estig dolgozatokat javítani. Ja és ameddig te nyáron 2 és fél hónapig hozzá sem nyúlsz a könyvekhez addig ők már augusztus 1.-én bent vannak azért hogy az új év menetrendjét csinálják.


Szóval légyszíves ne te legyél már a megsértődőtt mert a tanár elvett tőled 20 másodpercet és beelőzőtt.

2017. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na es amikor lyukas órája van ? Akkor hova kell sietnie ?? Szerintem akkor is parasztság
2017. szept. 18. 18:49
 7/9 anonim válasza:
27%
Ismerős. Mi egyszer mentünk Németországba. A buszon el is foglaltuk az első üléseket (mert ugye néhányan nem nagyon bírjuk a hosszú utakat) erre jönnek a tanárok, hogy ők ülnek elöl, mert ott a tanárok ülnek. Elpateroltak minket hátrébb, az utat végighánytuk, ők meg elcsokikázgattak ott. A legjobb volt amikor bementünk a boltba venni egy kis kaját. Mondták, hogy csak és kizárólag 10 percig lehetünk bent, nem vehetünk csipszet meg ilyeneket.(azt mondták ez rájuk is vonatkozik) Hát ők kemény 45 percig nézték, hogy melyik bort akarják megvenni. Még a buszvezetők is ki voltak akadva XD. Ez van. Amíg nem takarodsz el az iskolából 25 érettségivel, 12 nyelvvizsgával és 73 diplomával, addig nem fognak komolyan venni. Mert a gyerek hülye. A gyerek kussol. A gyerek a sz*r mindenért.
2017. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%

Biztos van más dolguk is, de ez engem is idegesített. Kajálni vagy fél óra volt, vagy az órák miatt 10 perc. De előtte még át kellett ballagni a koleszba, mert ott van az ebédlő, kivárni a sort, enni 2 falatot, kivinni a tálcát, visszagyalogolni a suliba, és ha ezt 10 perces szünetben kellett megcsinálni, éhes is maradtál, és az óráról is elkéstél. Szerencsére a legtöbb tanár már ott volt, mire odaértünk, de az is kellemes, mikor az összes évfolyam a fél órás szünetben evett, aztán jöttek a tanárok, miután elszívták a cigit, beelőztek mindenkit, aztán meg mikor vitted ki a tálcát, az ebédlő végéig állt a sor, viszketett az orrod, leszakadt a karod, végre közeledtél a sor elejéhez, erre bemegy eléd 5-6 tanár...


Nem is eszek menzán, csak felidegesít.

2017. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azok a hülyék, akik ezt nem értik meg, gondolom a kisebb gyerekeket gondolkodás nélkül a hátuk mögé penderítik a sorban. Mint pl. te is kérdező.
2017. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!