Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy fiú, aki szerintem...

Van egy fiú, aki szerintem kerül engem (többi lent). Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Új suliba kerültem, és van egy fiú, aki szerintem kerül engem. Még régebben, mikor ismerősök lettünk facebookon (mert megtudtuk mi előbb, hogy kik lesznek az osztálytársaink), akkor belájkolta a képemet. Most elkezdődött a suli, és szerintem kerül engem, mert mindenkihez hozzászólt már kb, csak hozzám nem. Egy busszal járunk, és még egyszer se köszönt nekem. Amikor a buszmegállóba várok, ő nem ott vár, ahol én, hanem máshova megy, és csak akkor van ott, ha jön a busz. Nem értem, ha kerülne is, miért, mert nem is ismer engem. Mással barátságosan viselkedik, velem meg úgy, mintha nem is lennénk osztálytársak. Engem ez zavar. Szerintetek miért? Baja van velem vagy csak egyszerűen nem foglalkozik velem?

2017. szept. 24. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Be van tojva Tőled 100%-ban, ez biztos.

Én is ilyen voltam.

Amit odáig fokoztam, hogy jópár lányt magamra haragítottam.

Fél a visszautasítástól, a helyzettől, hogy csorba esik az önérzetén, stb.

2017. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én sose néztem rá haragosan, se ijesztően, épp az, hogy nekem szimpi volt, és nem értem is miért félhetne tőlem. (Talán az, hogy nem mosolygok mindig(?)) És így aztán hozzászólni se merek már.
2017. szept. 24. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért kerül téged,mert esetlegesen csúnyán(morcosan stb.) néztél rá,és nem is azért mert sokat mosolyogsz,hanem azért mert tetszel neki,és emiatt valahogy távolságtartóbb veled,mert valószínűleg zavarban lehet előtted,és így akarja elkerülni ezt.
2017. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy bejönnék neki, még csak nem is beszéltünk.
2017. szept. 24. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,oké nem biztos,hogy tetszel neki,de velem is hasonló történt,és a végén kiderült,hogy bejövök neki. Mint föntebb írtad,hogy belájkolta a képed Face-n,ez is lehet egy jel,plusz előbb írtad,hogy még nem beszéltetek. Oké,de akkor hogyan tudna utálni,ha még csak nem beszéltek? Szóval ne legyél annyira biztos abban,hogy nem tetszel neki,külső szemlélőként könnyebb az ilyesmit megállapítani,hidd el!
2017. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat!
2017. szept. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!