Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek össze jojjek egy...

Szerintetek össze jojjek egy olyan lánnyal aki thai boxol es szerintem engem is megverne?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 02:26
1 2
 1/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
Összejövéssel nem lesz baj csak, ha te akarsz szakítani, vagy ha megcsalod ....íííí...szerintem bele se gondolj :D
2017. júl. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Simán.

Na de aztán rendesen viselkedjél!

2017. júl. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért kell minden küzdősportos lányra azt hinni hogy agresszív és mindenkit megver gondolkodás nélkül?
2017. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindig is megmosolyogtatott, amikor egy lány/nő ilyesmit csinált.

Pláne a filmekben, amikor szrrá veri a férfiakat.

Én semmi ilyesmit nem csinálok, csak egy hétköznapi autószerelő vagyok, aki nehéz dolgokat emelget.

Lehet, párat rásózhat egy férfira, de ha az elkapja.....

Persze ha nem egy 50 kilós emberkékről van szó, akkor nincs félnivalód.

2017. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés vicces xd😅😅😅
2017. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
77%

A küzdősportos hölgyek elsőként tanulják meg: civilek ellen az erejüket/tudásukat használni tilos!

Ha verseny szinten csinálja, akkor kizárhatják a versenyekről, a legapróbb botránytól is.

Ha viszont nem versenyszinten űzi, akkor is ott van az esély, hogy bezárják előtte a terem ajtaját, mert sok klub nem tolerálja. (önvédelem ér, hárítás formájában - de támadni, és másban kárt tenni már nem).


Szóval bármily vicces is belegondolni, hogy a nőd erősebb, és mi mindent tudna veled, csinálni, ha egy kicsit is elkötelezett a sportág és az eszmeiség iránt, akkor ezzel nem fog visszaélni.

2017. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért ne jöhetnél össze vele? Én nem tudok verekedni, és sok haverom és ismerősöm van akik nagyon jól verekednek, akkor ne barátkozzak ezért velük, mert meg tudnának verni ha akarnának?
2017. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
simán, de a megcsalást inkább hanyagold. :)
2017. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem értem az összefüggést. Általában az ilyen lányok a legkevésbé agresszívak.
2017. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is ismerkedtem egy küzdősportos csajjal. Nagyon fiús sok dologban, de mivel sokan fiúsnak gondolják, ezért alig próbálkoztak nála. Viszont amikor megismertem kiderült, hogy nagyon is vágyik arra, hogy valaki nőként kezelje, és nagyon gondoskodó és szerető volt, de egyben vad is. Imádta a szexet. Szóval egy próbát szerintem megér. Megverni nem fog, csak ha te vagy agresszív, akkor max önvédelemből. Nálunk az volt a baj, hogy messze laktunk, ritkán találkoztunk, összeköltözés meg nem volt megoldható.
2017. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!