Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan kénem ezt a helyzetet...

Hogyan kénem ezt a helyzetet kezelnem? Kezdem eléggé kellemetlenül érezni magam! 15/L

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a gimnáziumot,és egy eléggé kedves kémia tanárt kaptunk. Próbáltam nagyon figyelni az óráján,és észrevettem,hogy nagyon sokat figyelt,volt,hogy kifejezetten bámult. Az már a legelső órán feltűnt,hogy mindenki mást a vezetéknevén szólított,engem pedig a keresztnevemen. Néhány órával később,csináltam szorgalmi feladatot,és óra végén mikor odavittem neki,hogy leellenőrizze,akkor már csak néhányan voltak a teremben,és miután megnézte a munkám,rám nézett,és azt mondta,hogy kísértetiesen hasonlítok a lányára,aki már felnőtt,és külföldön él. Nem nagyon tudtam hová tenni ezt az egészet,olyan furcsa volt.A következő órán,mikor dolgozatot írt az osztály,nekem 4-est adott ugyanannyi pontra,amiért a padtársamnak csak 3-ast adott. Ma pedig az történt,hogy ahogy vonultunk be a terembe,köszönt a többieknek,hogy "Szervusztok,jó reggelt!" nekem pedig külön köszönt,hogy "Szia Flóra!"és senki másnak nem köszönt külön.

Holnap is lesz velem órám,méghozzá bontott óra,ami azt jelenti,hogy nem az egész osztály,a 36 gyerek lesz együtt,hanem csak 9-en leszünk,és félek,hogy megint lesz valami "attrakciója".


2017. szept. 25. 22:04
 1/10 A kérdező kommentje:
*lesz vele órám. Bocsánat,elírtam!
2017. szept. 25. 22:06
 2/10 A kérdező kommentje:
*Hogyan kéne ezt a helyzetet kezelnem. Ezt is elírtam,bocsánat,de estére már eléggé szét vagyok esve.
2017. szept. 25. 22:08
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Sehogy. Próbáld tartani a távolságot. A szorgalmit vidd oda a többiek előtt, vagy ne is csinálj. Neked lesz kellemetlen, ha az osztálynak is feltűnik, mert szerintük majd te leszel a stréber.
2017. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Hm, szerintem ezt abszolút te reagálod túl. Szimpatikus vagy neki, ennyi, nem kellene többet belelátni, nem megerőszakolt, hanem köszönt neked, nincs ebben semmi fura.
2017. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
88%
"hogy mindenki mást a vezetéknevén szólított,engem pedig a keresztnevemen" Na ez bunkóság a javából, ha valaki vezetéknevén szólít valakit, gondolom, nem rakta mellé, hogy X úr... Ne legyen romantikus képzelgésed vele. Ha tényleg hasonlítasz a lányára, akkor azért jegyzett meg téged, nem azért, mert belédesett.
2017. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
túl sok romantikus tini filmet nézel :)
2017. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha valóban hasonlítasz a lányára, akkor szimpatikus vagy neki, ezért figyel rád jobban. Ennyi.
2017. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg túlreagálod, semmi rosszat nem tett, ez valóban csak szimpátia.
2017. szept. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy a nem tanárok szerint a tanároknak biorobotnak kell lenniük, akik mindenkivel szemben egyformán éreznek, de ez nincs így. Vannak a szívünknek kedvesebb gyerekek. Főleg ha hasonlítasz a lányára, akkor persze, hogy szimpatikus vagy neki. Mondjuk a felpontozást nem értem, az elég amatőr húzás.
2017. szept. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet valamit elszúrt a lányával, és projekció.

Ha már felhozta a lányát, aki külföldön él. Érdeklődj, néhány szóból kideríthető milyen a kapcsolatuk, majd hívd fel a figyelmét, te nem vagy a lánya, a lánya külföldön él.

2017. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!