Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ofőnek joga van megmondani...

Ofőnek joga van megmondani Szüleimnek, h nem vagyok már szűz?

Figyelt kérdés
Volt ilyen felvilágosító izé és én bevallottam ott h már nem vok szűz és ofőm megtudta és kiakadt és szeretne beszélni Szüleimmel és félek h elmondja nekik. am másról is tudok, aki már nem az csak nem mondta és énszívtam meg. sztetek lehet belőle vmi? 8.as vok továbbtanulásom függ a dologtól.

2017. okt. 1. 20:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Ezt megszívtad. Neked kellett volna előbb megmondanod a szüleidnek. Bár jobb lett volna, ha hallgatsz mindenki előtt.


Amúgy igen, van joga hozzá.

2017. okt. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

8-ba elvesztetted?? Keményen tolod xd

Ha anyudék tudnak róla akkor nem gáz....

De ha nem tudnak róla és szigorúak akkor van okod félni... sok mindent nem mondhatsz ellük ez esetbe mert ez elég durva dolog.....

Ja és fiú vagy vagy lány?

2017. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
6%
Mincs joga hozzá, senkinek nincs köze a másik nemi életéhez, maximum a szüleifdnednek 18 alatt. És főleg nem egy tanárnak, akivel semilyen rokonságban nem állsz.
2017. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
semmi köze sincs hozzá, sem a szüleidnek. miért függene ettől a továbbtanulásod? a gimibe ahová jelentkezel csak szüzeket vesznek fel? xxd másképp nem fogadom el
2017. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
Ha én ofő lennék, magasról letojnám. Nem értem minek vergődik....
2017. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Nincs hozzá joga. Hidd el.
2017. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

azért akarja elmondani mert már idős és nem halad a korral pl lányok nem sminkelhetnek, festhetik a körmük, fiúknak szól ha szakított farmerban mennek iskolába

ha mégis elmondja, akkor mit csinálhatok?

2017. okt. 1. 21:24
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Joga van bármit elmondani neki. Nem pszichológus vagy orvos hogy kötelezze a titoktartás. Az meg már más kérdés hogy semmi köze hozzá és extra nagy szemétség lenne a te életedben vájkálnia. Azon múlik hogy mennyire szemét vagy sem.
2017. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Elmondani elmondhatja, ha akarja.

Amugy 13-14 eves gyerekeknek nem kene dugni. Semmi koze ennek a maradisaghoz.

2017. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Most én vagyok az egyetlen, aki szerint normális, ha elmondja a tanár a szülőknek? Értem én azt a részét, hogy semmi köze hozzá, és valóban vannak dolgok, amikhez egy tanárnak semmi köze, de mi egy 14 éves gyerekről beszélünk. A szülők beadják a 7 éves gyereküket egy intézménybe, ahol 8 évet fog eltölteni. Reggeltől délutánig. A fél életét ott tölti, a tanárok pedig felelősséggel tartoznak a gyerek iránt. Nyilván az iskolán kívüli magánélet nem esik ebbe a körbe, ezt is megértem, de szerintem egy tanárnak bizonyos szinten együtt kell működnie a szülőkkel, és mivel ugyanúgy a gyerek felnövésének és az életének része, így ha megtud valamit (amiről én azt gondolom nem normális, de most nem ez a lényeg), akkor szerintem erkölcsi kötelessége szólni, elvégre ahogy előttem is írták, ez a szülőre tartozik és joga van tudni. Nem kellene minden esetben alábecsülni és kizárni a szülőket vagy a felnőtteket, ha a gyerek úgy dönt, hogy a saját feje után megy, majd sérti, ha a dolgaiba akarnak avatkozni, ugyanis az ilyen helyzetek szülik a legtöbb felelőtlen döntést. Mindenki részéről. Az én osztályfőnököm egy szintén nagyon kényes helyzetben úgy döntött nem szól az apámnak, mert hát magánügy, nem tartozik rá, én pedig a mai napig dühös vagyok érte, mert szükségem lett volna akkor arra, hogy ne csak tanítson, 45 percben ismételjen valamit, hanem bánjon velem úgy, mint az a felnőtt, akire bízva vagyok és akivel össze vagyok zárva napi 8 órában, így felelősséggel tartozik értem ő is. Szóval nem tudom papíron mihez mennyi joga van, de szerintem ha szól, azt nem rossz okkal teszi. Ettől pedig nem függhet a továbbtanulásod, nem fogják felvételin megkérdezni, nem írják az ellenőrződbe, és senki sem fog megbüntetni azzal, hogy nem mehetsz gimnáziumba vagy bárhová, emiatt ne aggódj.
2017. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!