Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak engem idegesít ez?

Csak engem idegesít ez?

Figyelt kérdés
Van egy tanárnő aki rám kattanva szó szerint,minden órán ott áll mellettem nézi a füzetem, lapozgatja onnan kérdezz, kapunk vmi felcsit belehajol a szférámba és lesi mit írok, doga írás közben ugyanez... Engem szolít fel szinte mindig...ez nem is zavar,de az igen,hogy állandóan ott lóg a nyakamba egész órán ...

2017. okt. 2. 19:24
 1/10 A kérdező kommentje:
van*
2017. okt. 2. 19:26
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem húztad ki nála a gyufát semmivel, akkor vagy nagyon unszimpatikus vagy neki, vagy pont ellenkezőleg és huncutkodni szeretne.
2017. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ja és sajnos nem tudok érdemben válaszolni még nem volt rám akadva tanárnő :/
2017. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szólnod kéne neki, vagy a szüleidnek, hogy zavar. Nem kell eltűrnöd tőle a tolakodást csak azért, mert ő felnőtt.
2017. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia!

Picit segíthetnél azzal hogy megmondod a korod és a nemed.

2017. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és 11.osztályos vagyok...a tanár nő és 45 körül lehet
2017. okt. 2. 20:48
 7/10 anonim válasza:
Szerintem nem vagy neki szimpatikus esetleg valamikor kérdezd meg tőle hogy miért csinálja ezt. Szerintem ezért nem fog megenni. És ha folytatja azután is akkor szólj valamilyen felnőttnek esetlsg osztályfőnöknek.
2017. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De emellett folyamatosan dicserget...szoval lehet bir
2017. okt. 2. 21:38
 9/10 anonim válasza:
Igen ez a másik végelet. Sajnos mi nem látunk bele a fejébe. Tényleg beszélj vele.
2017. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha bejönnél neki, akkor azt nem az osztály előtt csinálná. Nem hiszem, hogy játszana az állásával. Lehet, hogy egyszerűen csak szimpatikus vagy neki vagy épp ellenkezőleg, de azt szerintem éreztetné.
2017. okt. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!