Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Írjak egy névtelen levelet az...

Írjak egy névtelen levelet az igazgatónak erről a gyökéről? Már komolyan mondom félek tőle pedig nem vagyok félős fajta. Egyébként ti ilyen idióta gyereket ismertetek már? 15/F

Figyelt kérdés
Szóval Ofőn a tanár késik. Ezért kitalálja, hogy a matek tankönyveket bemártja a víz alá. Aztán fog valami fertőtlenítőtt és elkezdi beledörgölni más kabátjába, hogy elfehéredjen. És csak ezután jött az okosság. Mivel kémia teremben voltunk talált benzint azt bele öntötte egy üvegbe. A benzin kevés volt ezért adot hozzá pár csepp vizet meg még valami folyadékot amit talált. Kinyította az egyik szekrényt amibe a kémiai cucokat tároljuk és beledobta az üveget a benne lévő folyadékkal együtt. Az üveg "sajnos" nem tört össze ezért addig verte a szekrényhez míg szilánkjaira nem hullot. Aztán fogot egy öngyújtott és próbálta meggyújtani. "Sajnos" nem sikerült. Ez elött pedig a fizika teremben kezdte szét törni a légnyomás mérőt, hőmérőt meg minden ilyen mérésre alkalmas tárgyakat, aztán, mintha mi se történt volna, a darabokat besöpörte a szekrény alá. Meg vannak még ilyen történetei és én már nagyon gondolkozok, hogy írok egy névtelen levelet az igazgatónak. Egyébként ő 15/F és én is 15/F

2017. márc. 8. 21:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha nem mered élőben,akkor jó lesz úgy is. . (Ez a tag egy barom)
2017. márc. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Minél előbb, mielőtt valaki megsérül/még több kár keletkezik.
2017. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Én soha nem értettem az ilyen barmokat, de a Dunát ellehetne dugaszolni velük. Ennyire durva emberhez nem volt "szerencsém", de engem már az is kiakaszt hogy a sulis wc-be egy rohadt budipapírt nem lehet betenni, mert 2 perc múlva valaki bedobja a wc-be, egy zárat nem lehet rátenni az ajtóra, mert egyből letörik, egy folyékony szappant nem lehet kitenni, mert a fedelét leveszik és kiöntik.


Több szék volt az osztályban, erre vagy 3-4 et összetörnek, s a lábait elvitték s beadták vasnak...


Engem meg ver szét az idegesség, kb. úgy érzem magam mintha a szobámban törnének zúznának.



Szóval teljesen megértelek, s tényleg felment a vérnyomásom, hogy elolvastam hogy én még egy fokkal kevésbé hülyékhez volt csak szerencsém.

A névtelen levél első lépésnek mindenképp jó. Ügyelj, nehogy megtudják hogy te ügyködsz a háttérben, mert tényleg bajod származhat belőle, de te kell felmérd a helyzetedet.



Én is most, hogy eltelt 5 év mérgelődök, hogy mikor bántottak engem stb.. mennyi mindent tehettem volna, de kussba ültem.



NE LEGYÉL ilyen, mert megbánod ;).

2017. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerinte ez már akkora ügy, hogy nyugodtan közölheted vele személyesen.
2017. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Ez a gyerek nem normális. Próbáld le levideózni titokban, hogy legyen bizonyítékod.
2017. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Ez a benzines gyujtogatás már komolyabb dolog.. Még jó, hogy nem gyulladt fel semmi.. Szerintem fogjatok össze pár osztálytársatokkal és együtt közöljétek ezeket az igazgatóval személyesen,bizonyiték gyanánt pedig videozzátok le( tudom ezt nem szabad de mindennek van határa, ha folytatja akkor még elég sok ártatlan áldozattal is járhat ez a kis barom tevékenysége)
2017. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Fake -.-"
2017. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Kedves hetes válaszoló. Sajnálatos módon nem Fake....
2017. márc. 9. 18:11
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Akkor te vagy az a gyerek akiről írsz -.-"

#7 voltam

2017. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

"Kinyította az egyik szekrényt amibe a kémiai cucokat tároljuk és beledobta az üveget a benne lévő folyadékkal együtt. Az üveg "sajnos" nem tört össze ezért addig verte a szekrényhez míg szilánkjaira nem hullot."


Értem, tehát széttört egy üveglombikot, ami több ezer forint.


"Aztán fogot egy öngyújtott és próbálta meggyújtani. "Sajnos" nem sikerült."


Tüzet akart gyújtani egy kémiateremben, ahol mindenféle vegyi anyag található a szekrényekben. Alapból gyújtogatni nem szabad, de ez egyenesen veszélyeztette az iskolát, és a ti épségeteket is!


"Ez elött pedig a fizika teremben kezdte szét törni a légnyomás mérőt, hőmérőt meg minden ilyen mérésre alkalmas tárgyakat, aztán, mintha mi se történt volna, a darabokat besöpörte a szekrény alá.


Tehát egy csomó tök drága kémiai eszközt széttört.


"Meg vannak még ilyen történetei és én már nagyon gondolkozok, hogy írok egy névtelen levelet az igazgatónak."


Minél előbb tedd meg!!Azt sem értem, hogy mi a francnak nem állítottátok meg? Hogy jön ő ahhoz, hogy bármilyen tárgyat széttörjön, tönkretegyen, ami nem az ő tulajdona? Ő mit szólna hozzá, ha te felmennél a lakásába, és ott elkezdenél törni zúzni? Vajon ő hogyan reagálna? És vajon az ő rongálásaira miért ne reagálhatna így más? Ha valami lelki problémája van, ne az iskolai tárgyakon vezesse le! Azonnal ki kéne rúgni, és kifizettetni vele mindent, amit tönkretett! Azt sem értem, hogy miért nem videóztátok le. Minden szir-szart fel tudtok venni, le tudtok fényképezni, de ha valami bűncselekmény történik (igen, mert amit ő csinált az BŰNCSELEKMÉNY!), akkor meg sem mozdultok. A többi diák hogyan viseli ezt az idiótát?


"Aztán fog valami fertőtlenítőtt és elkezdi beledörgölni más kabátjába, hogy elfehéredjen."


Ez önmagában tulajdon elleni bűncselekmény, simán fel lehetne jelenteni! Gondolom vagytok egypáran, akik tudjátok igazolni, amit csinált! Tessék összeszedni magatokat, összefogni, és közösen szólni a tanároknak, szülőknek, és az igazgatónak is! Ha nem foglalkoznak vele, akkor a károsult gyerek szülei feljelentheti a a rongáló hülyegyereket is, meg az iskolát is!

2017. márc. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!