Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha iskolában ezzel csúfolnak...

Ha iskolában ezzel csúfolnak mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

utánozzák a hangomat, mert szerintük hülyén beszélek. Akárhányszor felszólít a tanár, kiröhögnek és utánozzák az arcmozdulataimat. szólítgatnak hogy nézz már ide és röhögnek.elmegyek előttük röhögnek. rám néznek röhögnek.

már 3 éve ez van.


2017. aug. 10. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, bolondok:D Velem is csinálták, bár nálam hamar ki kerültek a suliból az ilyenek...
2017. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szóval idén lesz az utolsó éved ? Én érettségi után szépen beoltanám őket....gondolom rossz tanulók.
2017. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Utànozd őket
2017. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

én csak elvörösödök.

nem dobhatják ki őket mert nem rossz tanulók.

2017. aug. 10. 21:13
 5/19 A kérdező kommentje:

az egyik mondjuk folyton megbukik.

fogyatékosnak neveznek mert nem szólalok meg és nincs "stílusom"

amugy erre mi a megoldás?

2017. aug. 10. 21:14
 6/19 A kérdező kommentje:

egymást is folyton oltogatják, de én nem astam rá okot.

az egyik gyerekkel kiverették az ablakot.

2017. aug. 10. 21:15
 7/19 A kérdező kommentje:
és ők a népszerűek...
2017. aug. 10. 21:16
 8/19 anonim ***** válasza:
Már velem is volt hogy az osztálytársam utánozták a beszédem mert lassan és halkan beszélek. Nekem sem esett túl jól. De nem törödtem velük és már csak nagyon ritkán csinálják.
2017. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A tanár ilyenkor mit csinál? Nem szól rájuk, hogy hagyják abba? Hiszen ezzel zavarnak téged. Nem tudom, hogy mit lehet igazából ilyenkor csinálni. Ehhez kell egyfajta magabiztosság, hogy kiállj magadért. Ebben sajnos mi nem tudunk segíteni. Én mondjuk lobbanékony természetű vagyok, és ha valaki az arcomba röhögne minimum visszaröhögnék jó hangosan. Egy idő után csak leszokna róla. Meg vissza kell szólni: "Unalmas" "Ha nem tetszik a hangom fogjátok be szépen a fületeket" "Nem érzitek gáznak, hogy ezzel foglalkoztok? Nektek nincs életetek?" Valamit szólj vissza. Csak keményen. Ha ez sem használ akkor jobb ha nem veszel tudomást róluk ès úgy csinálsz mintha meg sem hallanád.

Hány évesek vagytok btw?

2017. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem szemétség. Jelentsd őket.
2017. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!