Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez jogos? ( részletek alább)

Ez jogos? ( részletek alább)

Figyelt kérdés
Az iskolában, az osztályban valaki ismeretlen okból megrongálja a padokat.Nem lehet tudni, ki és miért.Az osztályfőnök az osztály összes tagjának osztályfőnöki figyelmeztetést ad.Elismeri, lehetett a rongáló osztályon kívüli személy is, de az osztálynak akkor is vigyáznia kellett volna a termére.

2017. okt. 17. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
jogos
2017. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez baromság. Kimegyek a szünetben, megreggelizek, visszamegyek, és kapok egy osztályfőnöki figyelmeztetést, mert valami paraszt megrongálta a padot, amihez nekem semmi közöm nincs?
2017. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Egyrészt jogában áll, másrészt jogos is, harmadrészt egy figyelmeztető számít valamit? Nem tökmindegy?
2017. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Akkor lenne jogos ha biztosan tudja, hogy közületek volt valaki, csak nem adjátok ki a delikvenst - bár hogy mennyire etikus, az más kérdés.

Ez az indok viszont, hogy nektek kellett volna vigyázni a teremre, röhejes. Amikor más osztály van ott, mégis hogy, álljatok őrt vagy hogy gondolta?

2017. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem jogos a kollektív büntetés.
2017. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Igen. Ha nem lenne az, nem tenné, mert vélne a perektől.


Viszont nem ésszerű.

2017. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy mindig rühelltem az ilyet amikor iskolás voltam... Írtam a dolgozatomat, nem szóltak senkihez, és oldalról bökdöstek hogy segítsek már, én ignoráltam, és kaptam a dolgozatomra egy EGYEST. Egy jegyet, ami elméletileg a tudásod felmérésére kapod. Fúj de utáltam az iskolát.
2017. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem nálunk történt, egy másik osztállyal, még általános iskolás koromban.Nem tudom, lett-e bármi folytatása (panasz az igazgatónál,esetleg beperlés).
2017. okt. 17. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!