Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valamit titkol a tanárom...

Valamit titkol a tanárom magáról, de nem jövök rá hogy mi az?

Figyelt kérdés

Most ez egy eléggé beteges kérdésnek fog látszani. Van egy tanárnő, akit nagyon kedvelek. Jól tanít, laza, segítőkész . Ugyanakkor van egy érdekes érzésem is vele kapcsolatban . Olyan mintha már találkoztunk volna, még mielőtt elkezdett bennünket tanítani. Mikor ránézek akkor egyszerre elfog némi félelem de ugyanakkor fel is doppingol az óra és mikor kijövök, olyan mintha egy másik világban jártam volna 45 percig.

Nagyon durván össze tudunk hangolódni. Sokszor nem is mondom ki mire gondolok, ő már tudja, és így fordítva. (Itt most nem a tananyagra értendő)

Hanem mintha olvasna a gondolataimban . Egy alkalommal kérdeztem valamit tőle és ő más úton válaszolt ( nem hanggal ) mintegy gondolat átvitellel. Na ebből most egy mukkot nem fogtok érteni, bárcsak meg tudnám fogalmazni jobban...mintha természetfeletti erővel bírna, nem jut más eszembe.

Egyébként nem vagyok dilis, sosem voltak ilyen képzelgéseim , csak amióta megismertem.

Ha valaki ezek után tudna érdemben válaszolni...kérem segítsen!!!-18L



2017. okt. 21. 22:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne mindent az orrodra kötnie? Hagyd meg neki a szabadságát, hogy csak annyit áruljon el magáról, amennyit szeretne, ne várj el többet. Tartsd tiszteletben a magánszféráját. És örülj neki, hogy van egy tanárod, akitől ilyen jól tudsz tanulni.
2017. okt. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kettőn áll a vásár, így is lehet játszadozni
2017. okt. 22. 12:34
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy játszadozni? Most akkor jó tanárnő, akit kedvelsz, és aki jól tanít meg segítőkész, és akire könnyen ráhangolódsz, vagyis aki figyel rád (meg nyilván a többi diákjára is, ettől tud jó tanár lenni), vagy irritál valami benne? Ha az utóbbi, akkor mi?
2017. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ez nem irritálás, hanem valami más. Valami ettől sokkal több, félelmetesebb
2017. okt. 22. 12:55
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg túl sok ezoterikus hülyeséget olvasol...
2017. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%

Törődj már bele, hogy elmebeteg vagy..

Jesszusom.

2017. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Beletörődhetek, de attól az igazság még igazság marad :D
2017. okt. 24. 21:19
 18/18 anonim válasza:
Oké, mielőtt bárki engem is letámadna, nyugi. Senki nem drogos meg elmebeteg. Legalábbis a lány biztos nem. Azt hiszem értem mire gondolsz. Nem tudom mi ez, nem hiszem hogy spirituális, egyszerűen lehet hasonlítotok a tánárnővel. Velem is ez volt egy évig. Ne kérdezd meg, neki is van magánélete. Sokat számít, ha rá tudsz hangolódni, és ez nagyon jó, de nem a te feladatod segíteni a magánéletében.Amúgy tényleg értem mire gondolsz, és át is érzem.
2017. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!