Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmondjam neki? Veletek volt...

Elmondjam neki? Veletek volt ilyen, elmondtátok?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy kedvenc tanárnőm akit nagyon szeretek. Mielőtt valaki félreértené lány vagyok nem szerelem! Jövőre megyek el a suliból (8.-os vagyok) és szeretném ezt elmondani neki vagy valahogy kifejezni, hogy sokat jelent nekem. Sokat köszönteket neki, több versenyre is készített stb. Elmondjam neki és ha igen akkor hogyan?

2017. okt. 29. 09:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kezecske :)

Írhattok még :)

2017. okt. 31. 06:24
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Énis vittem már 2 számomra kedves tanárnak ajándékot...általánosba az angol tanáromnak vittem 2 db emlékkönyvet az egyik a sulis évekről másik a nyárról szólt, emellett legjobb tanár feliratú bögrét idézeteket rajzokat is adtam neki...középsuliba meg a német tanáromnak vittem ajit, aki szintén nagyon örült...mind2 nagyon megérdemelte mert nagyon sokat köszönhetek nekik nyelvtanulás terén...

Neked azt tudom tanácsolni,ha szépen festesz vagy rajzolsz alkoss neki vmit, kereteztesd be,és hidd kifogja rakni és akárhányszor rá néz te fogsz egyből az eszébe jutni...Esetleg,ha van közös képetek azzal is meglehet ugyanezt csinálni, nyomtasd ki kretezted be és add neki oda plusz vmi csoki vagy virág! Sok sikert!

2017. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó ötlet! :)
2017. nov. 4. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!