Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen a természettanár...

Miért ilyen a természettanár mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Pénteken írtunk egy dolgozatot ami mindenkinek rosszul sikerült mert a "tanár" azt mondta hogy csak a füzetből tanuljunk,könyvet nem fogad el ő meg a könyv anyagát is beletette és megkérdeztem tőle milyen lesz a dolgozat nehéz?A válasz:ANNAK KÖNNYŰ AKI A KÖNYVBŐL TANUT.Valamint órán tanulunk egy anyagot és fél pert múlva már nem is értünk semmit mert másról beszél.Sok szülő bement panaszkodni de a tanár ugyanolyan maradt...Hétfőn fogják kiosztani és hármas lesz lehet és soha nem kaptam hármas ezért egész hétvégém csak sírásból áll.Nagyon elegem van.Már tavaly is ezt csinálta és ez már unalmas most vagyok hatodikos és 12 éves.
2017. nov. 12. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt regebben par osztalytarsam mint te. Erre az tudom mondani hogy ne vegyel magadra egy db 3mast. Nem ront le sokat. Igy is a magyar korodbeli gyermekek 80% an tanulasba jobb vagy
2017. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
egy 3-as miatt sírni sztemelég gáz... éppen ezek az osztályzatok tanítanak meg arra, hogy milyen is az élet valójában...még ezer meg egy ilyen eset lesz... egyetemen, meg gimnáziumban is bekülditek majd a szüleitek, meg munkahelyetekre? fel kell készülni a csalódásokra, az igazságatalanságokra is. mert a hozzád hasonlóak, akik egy hármas miatt hétvégét sírnak végig, később nehezebb lesz elfogadni, hogy nem minden úgy van, ahogy ők elképzelik... pl. később egyetemen, vagy munkahelyen hiába teljesítesz úgy, ahogy elvárnák, ha éppen a profnak vagy a főnöködnek olyan kedve van, akkor megbuktat, lecsesz, vagy semmibe vesz.
2017. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen én se akarom magamra venni de maximalista vagyok és már a négyes se jó nekem :/ a szüleimet még nem is zavarja hébe hóba 1-1 hármas de engem sajnos igen :(
2017. nov. 12. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
A helyedben felkeresném az osztályfőnököt vagy az igazgatót és elmondanám neki, akkor történne változás.
2017. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen ilyen már volt és akkor azt mondta az igazgató ezt nem hiszi el és beült egy órára ahol a tanár persze normális volt egyszer...És az a rossz hogy ő az osztályfőnökünk is a természet tanár.
2017. nov. 12. 09:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha ennyire zavar a dolog akkor tanulj normálisan. A tananyag mindenhol a hivatalos tankönyv plussz az órán elhangzottak. Ez mindenhol így van, lehet, hogy nem volt korrekt a tanár, de ha ki sem nyitottad a tankönyvet akkor az a hármas is túl jó jegy.

Amúgy meg tök felesleges egy hármason hisztizni. Semmi jelentősége nincs a jegyeknek.

2017. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért én megvárnám a dolgozat eredményét,nem csak találgatnék az eredményt illetően...hányszor volt az már,hogy azt hittem jó lett,de mégse vagy azt,hogy rossz lett,de csak meglett mondjuk a 4es...előre kár ilyenen rugózni,3as amúgy sem a világ vége....matekból én a 3adnak örülök,vért izzadok érte...megsúgom,gimibe járok,jövőre leszek végzős,a matek tanárom egy fsz,ráadásul ő az ofőm is...nézd pozitívan a dolgot:még nem számítanak be a jegyek továbbtanulásnál + megedződsz itt és nem fog annyira földhözvágni,ha így jársz! Hidd el,sokan gimiben örülnek a 2esnek,3asnak! :D Igazándiból nálam úgx van,hogy töriből meg angolból kitünő vagyok,tanáraimat nyűgözöm le a tudásommal...DE! Matekból ahogy említettem,a 3asért küzdök..ezzel azt akartam itt mondani neked,hogy nem lehet az ember mindenbol jo,lehet neked ez megy gyengebben..sajnos az elet csak rosszabb lesz,ugyhogy fel a fejjel,elvezd ki,hogy meg csak ennyi problemad van,tudom,nem egyszeru,de en mar megjartam azt amit te,ugyhogy tapasztalatbol beszeltem 😉😊
2017. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szerencsi Viktória válasza:

Csak egy jótanácsot tudok adni:


Kapsz még sok pofont az élettől, túl kell lépni rajta.

Ettől függetlenül persze, lehet panasszal élni.

2017. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!