Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megőrülök a tanáromért! Mit...

Megőrülök a tanáromért! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az iskolában van egy tanár,aki már a legeslegelső naptól megbabonázott. Voltak kisebb kihagyások,mikor nem tudtam annyit gondolni rá egyéb okok miatt,de most már megint kezdem azt érezni,hogy megőrülök érte. Majdnem biztos vagyok abban,hogy én is felkeltettem az érdeklődését,amikor az órán akaratlanul összetalálkozik a tekintetünk,és akarva-akaratlanul elmosolyodunk,vagy amikor szünetben kihív magához felelni,és 'véletlenül' a kezét a vállamon hagyja jó sokáig,vagy mikor a szertájába hívat szünetben,hogy ezt meg ezt mondjam már meg a csoportnak,és megkérdezi,hogy hogy vagyok minden egyes alkalommal,miközben becézve szólít és a hangja olyan kis huncut. Olyat is hallottam,hogy utánam kérdezősködött az egyik ped asszisztensnél. Sokszor elbizonytalanodok,és félek,hogy esetleg valamit félreértelmezek,és hogy csak beképzelem a dolgokat,majd mikor az órán közvetlenül rám mosolyog,akkor értelmet nyernek a dolgok a fejemben. Nem akarom,hogy azt higgye,hogy én nem akarom őt,ha kell még másik iskolába is átmegyek,csakhogy neki az állása megmaradjon.

Mit csináljak,mit tanácsoltok?

A koromat nem akarom leírni,csak annyit mondok,hogy fiatal vagyok,és bizony,elég nagy a korkülönbség köztünk!



2017. nov. 17. 18:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismét a 4-es vagyok.


"mert ő csak a szép lányokra bukik,és rajtam kívül nincs más lány,akiről ez szintén elmondható lenne!"


... Erre inkább nem is mondok semmit. :)



Akkor feküdj le vele, ha annyira ismered, legyél a szeretője, de ne itt sírd majd ki magad, hogy téged hogy átvert az egyik tanárod, ha már megun téged!


Meg aztán HA valóban ilyen felfogásod van, tán még meg is érdemled.... Hátha észhez térsz majd. :/

2017. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
Hát akkor nosza, vagy tanulópénznek lesz jó a történet, vagy tapasztalatszerzésnek. Legyél csinos a suliban, érintsd meg te is. Ha dugni akarsz a szertárban, vagy a lakásán, egészségetekre, nincs ezzel semmi baj ha nem derül ki, arra viszont kínosan ügyelni kell, hogy ne derüljön ki. Természetesen ez arra vonatkozik, ha már elmúltál 14. Ha nem, akkor húzzál vissza a játszóra homokvárat építeni.
2017. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
U.i: Azt elfelejtettem megemlíteni, pedig fontos, hogy gumit hordjál magaddal.
2017. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Látom,itt többen is félreérthették a történetet,és komoly szövegértelmezési problémákkal küszködnek. Egy szóval sem említettem,hogy szexuális aktust akarok létrehozni vele,egyszerűen csak azt szeretném,hogy mint egy 'normális' pár (jegyezzétek meg,hogy attól,hogy valami nem megszokott,attól az ugyanúgy lehet normális is,és jelen esetben az is) egybekelnénk,és úgymond együtt lennénk,de NEM SZEXUÁLISAN! Szeretném,ha elfogadnának minket együtt,és nem ítélkeznének fölöttünk,miközben valóban semmit sem tudnak rólunk!
2017. nov. 17. 20:27
 15/25 anonim ***** válasza:
41%

"mert ő csak a szép lányokra bukik,és rajtam kívül nincs más lány,akiről ez szintén elmondható lenne!"


Ezt a kérdést kellene belinkelni a "bombanős" kérdezőnek, aki időről időre felbukkan itt, máris meg lenne oldva a problémája, hogy a bombanők nem csak a milliomosoknak tartogatják magukat, ha 18 alatt vannak, még a csóri tanároknak is van esélye, szóval menjen el a bombanős kérdező tanárnak.:)

2017. nov. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
52%

"Együtt lennének, de nem szexuálisan"

Ha így gondolkozol, akkor megerősíted azt, amit egy korábbi hozzászólásomban írtam, hagyd békén azt az embert, te gyerek vagy, tanuld a matekot meg a fizikát, amit érzel az gyerekes rajongás, húzzál homokvárat építeni.

2017. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%

Akkor te is értelmezd szépen amit MI, válaszolók írtunk, és TE is fogd fel végre, hogy egy NORMÁLIS kapcsolat nem abból áll, hogy nincs a felek között szexuális viszony!


Tulajdonképen te feltettél egy kérdést - amire nem olyan jellegű válaszokat kaptál amire te számítottál. Senki se írta azt hogy biztos oda van érted, kapcsolatot akar és ebből mekkora happy end lesz, ezért váltál ellenségessé... Pedig okosabban tennéd, ha félredobva a büszkeséged és a jóó nagy egod, átgondolnád, amiket mi leírtunk neked!

2017. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
59%
Jézus Isten :D Elég volt a kommentjeidet elolvasni, máris egyértelművé vált számomra, mennyire ostoba vagy és mellé még iszonyatosan beképzelt is. Kár azt hinned, hogy egy diplomás, felnőtt ember bármi komolyan is akar egy ilyen hülyétől, mint te. Max néha használ egy kicsit a szertárban, aztán csókolom, nehogy azt hidd már, hogy még kapcsolatban akar lenni veled és fel is vállal az egész iskola meg mindenki előtt :D
2017. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
30%
Jöjjön már a bombanős ember, belinkelem a kérdést és boldog lesz, nem kell milliókat összeszedni, ez a kérdés neki maga lesz a paradicsom.
2017. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
38%

kérve-kérek mindenkit..

ne írjatok mégegy "beleszerettematanárombamostmilegyen" kérdést mert levetem magam a tetőtérből

2017. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!