Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jól tettem, hogy...

Szerintetek jól tettem, hogy nem szóltam vissza? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már év eleje óta pólóban járok suliba, a tanárok és a diákok pedig folyton azt kérdezgetik, "Úristen, nem fázol? Van pulcsid? De biztos nem fázol?" És nem győzöm nekik mondani, hogy "NEM, NEM FÁZOM! Van pulcsim is, kabátom is, csak nincs értelme felvennem, mert NEM FÁZOM." És tényleg nem fázom (nem is szoktam beteg lenni, amióta így járkálok, sem lettem beteg egyszer se), nem csak azért csinálom, mert figyelemhiányom van. Sőt, jobb is lenne, ha csak békén hagynának a fr*ncba. A lényeg, hogy ma ujjatlant vettem föl (nem olyat, amiből kint van mindenem, az eleje is majdnem a nyakamig ér), mert szerintem egészen meleg volt, de körülöttem mindenki nagykabátban volt, mert ők fáztak. Amikor mentem haza, az egyik évfolyamtársam (aki nem is értem, hogy lehet nyolcadikos, mikor egy harmadikos értelmi szintjével és gyerekes gondolkodásával van megáldva), odaszólt nekem: "Hé, lány! HÉ, LÁNY! (egyébként már előző évben megkérdezte a nevem, csak éppen b*szott megjegyezni) Tudod, kik a k*rvák?" Én nem válaszoltam, csak mentem tovább, mert szerintem nem éri meg foglalkozni vele. Ő röhögni kezdett a két oldalán álló hasonlóan értelmes lánnyal együtt. Szerintetek vissza kellett volna szólnom, vagy azzal csak tálcán kínálom neki az újabb okot, hogy csesztethessen? Mit kezdjek az ilyenekkel?

Normális válaszokat várok, köszönöm! (13/L)


2017. nov. 20. 14:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a lépcsős sztori hogyan jön ide??
2017. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!