Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit élveznek ebben a fiú...

Mit élveznek ebben a fiú osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Suli után ha ilyen esős idő van és már sétálnak hazafelé mindig keresnek az úton olyan helyet ahol megáll a sok esővíz, levetik a kabátjukat és egy szál pólóban és farmerban odaállnak a víz mellé és integetnek az autósoknak hogy hajtsanak bele a vízbe. Általában ilyenkor csurom víz lesz a pólójuk meg a nadrágjuk, fel is szokják videózni. Aztán amikor végeztek felveszik a kabátjaikat ohgy ne fázzanak és mennek tovább.

2017. nov. 22. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy kisgyerek mit élvez abban hogy a szemed elé teszed a kezed és mikor elveszed azt mondod hogy kukucs?

És mit élveznek abban hogy körbe rohangásznak egymás után?

Ezt hívják játéknak, szórakozásnak.

2017. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

???

Uhh te aztan ertelmes osztalytarsakkal vagy megaldva...😂 micsoda IQbajnokok.

Mast erre nem tudok mondani, mint hogy azt hiszik , hogy ez meno, es hogy igy majd konnyebben becsajoznak.

Amugy hanyadikos vagy? Mert ilyet kb oviban csinalnak a kisfiuk...😂

2017. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
17 és 18 évesek :D Bár az is igaz hogy mi meg jót szórakozunk rajtuk :D
2017. nov. 22. 17:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ők az osztály bohócai (idiótái)


Jó ha vannak ilyenek... legalább van kin röhögni..

2017. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Bezzeg az én időmben, normális játékokkal játszottunk, vizet inni szünetben hányásig, na az játék!
2017. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sokkal vagányabb, ha belefeküdnének. A régi világ erős emberein simán átment egy autó.
2017. nov. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Meg kell állapítanom hogy egyre retardáltabb a világ , ilyen baromságot még 10 évesen sem nem hogy 17 évesen nem csináltunk. Nem értem mi lehet jó érzés abban hogy szrrá fagysz a sáros vízben . Idióta kretének
2017. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert ezt nem maguknak csinálják, ez a külvilágnak szól, vicces, meghökkentő, kizökkenti az embereket. Én is szeretek kizökkenteni másokat, szerintem vicces; bár ilyet sosem csinálnék. Szövegekkel szeretem pl. :D XD
2017. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerintem az is elképzelhető hogy minket akarnak rávenni, hogy mi is csináljuk ezt :D


Ma az egyik ilyen cuki fiú látta hogy nézem, és megkérdezte hogy tetszett e. Mondtam neki hogy igen, de jobban tetszene ha fehér ingben és fekete csokornyakkendőben csinálná ezt a vizes dolgot, erre azt mondta semmi akadálya, holnap abban jön.

2017. nov. 22. 21:40
 10/13 anonim ***** válasza:
XD
2017. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!