Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy osztálytársam aki egy...

Van egy osztálytársam aki egy nagy Lúzer és szerelmes lett belém Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam és ő egy Lúzer az egész osztály utálja és csak én szoktam segíteni neki a leckében (csak ebédig van tanítás utána napközi és leckeírás) és én néha szoktam neki segíteni és persze belém szeretett :/ Mit tegyek? Hogyan szoktassam le őt magamról?
2017. dec. 16. 10:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

''Fogyatékos osztálytársak? És ha a lányod lesz a zaklató? Neveléshez látom nincs semmi tapasztalatod! És arra neveled, hogy üssön? Milyen elcseszett világban élünk?''

Lanyom miért is lenne zaklato. Megvan az oka amiért egy gyerek az lesz ,ez meg sok esetben nevelési hiányosság.

Mert te aztán biztos mindent tudsz a nevelésről.

Irtam ,hogy arra nevele? Szövegértés. És igen ,megütik üssön visza. Ugy a fer.

En soha nem szoltam be senkinek ,nem bántottam senkit és nem ütöttem elöször. De ha megütöttek ütöttem énis. Igenis végdje meg magát ,áljon ki magáért. Akkor a sok ''zaklató'' gyerek nem száll rá.

2017. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Utolsónak van igaza.

Engemet is mindig arra nevelt anyám, hogy verjem orrba az ilyet. Ő is ezt tenné.

2017. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Mennyi ostoba ember van itt tejóisten. Na, meg a kérdező se semmi azért ....
2017. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Te kedveled?Szimpatikus?Vagy csak utálja az egész osztály és "énmárcsakazértselógjakkiasorból"?Miket csinál amiből azt gondolod,hogy szerelmes beléd?Meg úgy alapvetőleg,nálad az már egy lúzer,vesztes akit nem szeret az osztálya?Amikor te a barátaidat,szerelmedet választod,azt nézed,hogy milyen menő?Úristen...
2018. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem kedvelem...


csak viszonozni szeretném neki a segítségeket...


16/L

2018. ápr. 6. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!