Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit képzel magáról a tanár?

Mit képzel magáról a tanár?

Figyelt kérdés

Ugye holnap sajnos már iskola.

A helyzet az, hogy szünet előtt témazárót írtak matekból a többiek kb 3 hete.


Én és még néhányan hiányoztunk és azt mondta a tanár, hogy mi szünet utáni első nap, az az holnap írjuk meg.

Most nem azért de ki tanul szünetben?

Én semmit nem tanultam és van már egy 1-esem.


Meg miért kell pont első nap megírni?

ez a tanárnő amúgy elég bunkó néha és csinált már ilyenek.


Azért, mert ő tanár, azt hiszi bármit megtehet?



2018. jan. 2. 18:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%
Így van! Mit képzel magáról ez a tanár, hogy a dolgát akarná végezni?
2018. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%
Szálasi leköpné az ilyet, mint te vagy. Az a fajta "hungarista" lehetsz, aki 47-ben már ÁVÓ-s lett, téged meg valószínűleg a Pride-on fogunk viszontlátni pár év múlva, ahogy bőrtangában táncolsz. Az ilyenek miatt van rossz híre a Mozgalomnak.
2018. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

Azt képzelem. :D

Értesz a politikához. Látjuk.


22#


Azért van rossz híre, mert buta prolik.

2018. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
95%

A tanár helyében én az ilyen ki-ha-nem-én típusú, a nagy egójával pöffeszkedő seggdugaszoknak nem is engedném, hogy megírják a dogát, azonnal vágnám be az egyest. Aztán akkor nem kell tanulnod, majd max tanulsz nyári szünetben a pótvizsgára, vagy ha arra se, akkor szépen osztályt ismételsz.

Szép kis karrier, hogy te már most hungaristának vallod magad, közben még az általános iskola elvégzéséhez is segghülye vagy. Pont az ilyenek miatt utálja meg nézi le mindenki a hungaristákat.

2018. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
95%

A te tanárod még túlságosan engedékeny volt.

Egy szigorúbb vagy legalábbis normális tanár nem vár egy dolgozattal 3 hetet, hanem már a következő órán megíratja a hiányzókkal.

Az meg, hogy te hungarista vagy, senkit sem hat meg és senkit sem érdekel. Kettesre még egy hülye is képes megtanulni akármit. A gyerekes hisztid után pedig nem íratnék veled dolgozatot hanem azonnal bevágnám az egyest. Neked is, meg a tanárnak is kényelmesebb lenne. Aztán majd a pótvizsgán hisztizhetsz tovább.

2018. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
92%
Lol. Röhögve, megkönnyebbült szívvel írom a magadfajta kis kcsögöknek az egyest. Persze valójában sajnálatos, hogy eddig jutottál el 17 éves korodra, hogy nem méred fel: a tudás hatalom, amit senki nem tud elvenni tőled. Tudta ezt minden reformer és forradalmár. Ha jól megnézed, mind tanult, művelt ember volt, nem olyan sutyerák, mint te.
2018. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!