Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ki a nagyobb...

Szerintetek ki a nagyobb alkoholista?

Figyelt kérdés

1.Szinte napi szinten iszik, nem sokat, de az viszont be is üt neki.

2.Havonta egyszer iszik, olyankor lever fél liter töményet is akár, de meg se látszik rajta, jobban érzi magát, de ennyi(ezt egy éjszaka alatt issza meg, tehát ezért van az, hogy nem KO).


Azért kérdezem, mert azt vettem észre, hogy a környezetemben nagyobb alkoholistának tartanak, ha elmondom, hogy a második vagyok.

Jobban, mint az első szituban lévőket.

Érdekel a véleményetek, hogy szerintetek kire mondható inkább?


2018. jan. 2. 23:04
 1/7 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Pont ilyesmi helyzet áll/állt fenn egyik barátommal. Ő folyton ivott, majdnem mindennap, én meg nagy ritkán, de akkor megadtam a módját.


Én szerintem az első.

2018. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:DDD Naponta.
2018. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
elvileg orvosi szempontból az is alkoholista, aki napi rendszerességgel megiszik egy sört..tehát itt a rendszeresség számít..én is évente pár alkalommal iszok, igaz hogy nem bírom mégis annyit iszok amennyi belém fér, aztán kiterülök a saját hányásomban, de szerintem ettől nem leszek alkoholista. :D aki minden nap, vagy majdnem minden nap iszik az viszont egyértelmű
2018. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Henry Charles Bukowski költő, író.


"Őszintén rémületbe ejtett az élet: hogy mi mindent kell megtennie egy embernek, csak hogy enni, aludni, ruházkodni tudjon. Így inkább ágyban maradtam és ittam. Mikor az ember iszik, a világ ugyanott van körülötte, de legalább egy kis időre elengedi az ember torkát."

2018. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmuen az elso. Igy ahogy leirtad. (Tehat az elso allandoan iszik es be is ut neki). Ergo aki folyton reszeg (akar egy even at) az nem lehet nem alkoholista :D
2018. jan. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt nevezik alkesznek aki naponta iszik mert máshogy nem érzi jól magát.
2018. jan. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.


A második egyáltalán nem az.

2018. jan. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!