Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálnak az osztálytársaim?

Miért utálnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

11.es vagyok és költözés miatt uj iskolába kerültem év elején.Kedvesek voltak az első 1-2 héten és utána hiányoztam betegség miatt 2 hetet.Azóta utálnak.Senki nem szól hozzám és hallom,hogy rólam sugdolóznak.Mindig egyedül ülök és nem azért mert félénk vagyok hanem mert sok ember felé próbáltam nyitni de mindenki elutasított és ha próbálok beszélgetni valakikkel mindig éreztetik hogy felesleges vagyok.Van aki nem is válaszol ha kérdezek valamit.

Nem értem miért van ez,soha nem tapasztaltam ilyet.Mindig találtam minimum 1-2 embert akármilyen csoportba kerültem akikkel jól kijöttem.

Teljesen átlagos lány vagyok,normális külsővel és mindig kedves próbálok lenni.Igyekszem nyitott lenni persze nem túl nyomulósan.

Miért van ez?

17 l



2018. jan. 8. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

még egy dolog. Írtad ezt: "eléggé színvonalamon aluli a társaság."

ha ezt nem a sértődöttségből írtad akkor valójában csak van különbség köztetek és szemlátomást nem is szeretnél lemenni a szintjükre (nagyon helyesen) úgyhogy máris van egy ok. Ha te érzed,hogy színvonaladon aluli a társaság akkor azt valószínűleg ők is érzik.

2018. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis elmész hamar ne törődj velük. Nagyon valószínű, hogy valaki vagy valakik elterjesztettek valami hülyeséget. Mást nem kérdezz rá, hogy mi bajuk, és ha olyat mondanak, akkor használd ki a lehetőséget, hogy tisztázd magad.
2018. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mogulov válasza:

Nekem katonaságban volt egy véletlen balesetem, ami a hüvelykujjam végének a csonkolásával járt.

Ott végérvényesen leszedtem a keresztvizet az embertársaimról, ugyanis csak negatív pletykák keringtek a balesetemről," mert hogy biztos direkt tettem". Pedig 2 hónapos fenyítésem az nap járt le és mehettem volna haza hosszú hétvégére karácsonyozni, de én kórházban kötöttem ki. Szóval ne add fel az emberi utálat az csak úgy jön magától csak az a baj nálam is...remélem te nem leszel ilyen én már így maradtam sajnos.

2018. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!