Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy iskolaigazgató elgondolkod...

Egy iskolaigazgató elgondolkodik mint munkáltató ha a tanárai év közben lépnek le és már a napi működés is problémás?

Figyelt kérdés

Egy alapítványi iskola igazgatója (aki egybne munkáltató is) vajon elgondolkodik amikor tanárai a légkör és a fizetés miatt már év közben lelépnek mennek máshova? Még a nyarat se várják meg, hanem év közben és akkor persze összeomlik az órarend nincs szakos tanár botrány a szülők diákok előtt hogy már megitn új órarend van immáron tizedszerre a tanévben.... mindezen nem gondolkodik el a tisztelt igazgató?


Csöndben alkoholizál az irodában, majd néha kiront mint Zrínyi bűzlik a piától és az élő fába is beleköt, tajtékzik, mindenkit fenyeget midnenki egy dilettáns egy szar aki tönkreveri az iskolát (szerinte) majd miután kitombolta magát visszatántorog az irodába és szó szerint padlórészegre issza magát.


Ez hogy mehet így?


2018. jan. 25. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem, azért nem tudsz átmenni máshova, mert nincs tanári végzettséged?
2018. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"azért nem tudsz átmenni máshova, mert nincs tanári végzettséged?

"


Tanárnak nem mehetek el sehova mert nem vagyok tanár.

AMi végzettségem van azzal meg kitörölhetem elmehetek máshova pl iskolatitkárnak (ha felvesznek egyáltalán) és annyit se keresnék mint most.

2018. jan. 27. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!