Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, rossz társaságban...

Mit tegyek, rossz társaságban vagyok?

Figyelt kérdés
van egy lány osztálytársam aki a padtársam és egész órán beszél hozzám (tanárok engem hibáztatnak mert ez a c1gány NEM NEM VAGYOK RASSZISTA DE ELEGEM VAN rám fogja hogy én beszélek neki) szóltam osztályfőnöknek ő megvonta a vállát és azt mondta nem érdekli...Már év eleje ez mellett ülök és már a jegyeim is rosszabbak mert egész órán hozzám beszél ha szólok a tanárnak azt mondja oldjam meg...
2018. jan. 27. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Magányos vagy?
2018. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérd át magad másik padba.
2018. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen + még azt is kihagytam hogy a lány kilopott 2000 a táskámból...
2018. jan. 27. 16:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz máshova ülni vagy szólni a tanárnak, hogy ültesse el?

Ha nem tesz semmit a tanár, akkor szólj a szüleidnek, menjenek be hozzá.

2018. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szüleim bementek,de semmit nem változott,a tanár azt mondta anyáéknak elültet és azóta is itt ülök...
2018. jan. 27. 16:28
 6/10 anonim válasza:

Van szabad hely még a teremben? Ha van ülj át oda és emlékeztesd a tanárt, hogy már beszéltetek róla, hogy elülhetsz.

Vagy beszélj valamelyik osztálytársaddal, hogy nem akar-e helyet cserélni veled? Az lenne a legjobb, szerintem.

2018. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
van 1 pad leghátul de el van törve és ha ráteszem a könyvet akkor összeesik a pad
2018. jan. 27. 16:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd külön a tanárt és beszélj vele arról, hogy nem érzed ott jól magad. Azt, hogy miért nem kell kifejteni.

És tedd hozzá, hogy most, mert befolyásolja a tanulásod.

Vagy ahogy írták előttem beszélj egy megbízhatóbb osztálytársaddal és, ha neki mind1 hol ül akkor cseréljetek helyet.

2018. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazgató esetleg, ha már nem tesz semmit a tanár...?
2018. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnos az igazgató az osztályfőnök :/
2018. jan. 27. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!