Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha nekem ugrik egy osztálytárs...

Ha nekem ugrik egy osztálytársam mert meg akar verni (cigány év valamit nagyon zokon vett), akkor ha lefújom gázsprével védekezésképpen akkor abból nekem lehet bármi bajom?

Figyelt kérdés
A cigányt nem úgy értem, hogy nekem bármi gondom lenne úgy alapból velük. Egyszerűen csak ez a kiscsaj rohadt neveletlen és képes egy kis dologból ekkora ügyet csinálni hogy veréssel fenyeget

2018. febr. 4. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha neked megy, akkor inkabb fujd le, mint hogy valami bajod essen. Ha feljelent, akkor lehet belole ugy, de mivel onvedelem, nagy dolog nem lesz belole szerintem
2018. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Önvédelem, a gázspray meg legális (18 év alatt is? Azt nem tudom) semmi bajod nem lenne belőle. Erre való..de ha baj is lenne akkor is jobban jársz mint ha megvernének
2018. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan fújd csak le.

Megérdemli.

2018. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Fújd le, ásd el, sózd be, gyújtsd fel. Vagy szervezz hadsereget, merr családostul mennek rád utána, az biztos.
2018. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egyszerűbb lefogni, ha már neked ugrott.

De a legjobb, ha nem verekszel vele össze, mert nem érdemes.

2018. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Tipord agyon. Mindet!
2018. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem szeretem a roma lanyokat pont ezert ... pedig en sem vagyok hofeherke..
2018. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!