Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval az egyik fiú osztálytársamról lenne szó. Minden egyes nap egy gúnynéven hív engem és állandóan csak csesztet. Valamivel mindig. Nagyon elegem van már ez több éve tart már nem is egyszer akartam miatta magamat begyógyszerezni de rájöttem aztán hogy evvel csak neki tennék jót. Szóval nem tettem. Instán kitette a gunynevemet, és facebookon is irogatott nagyon sokszor leirta a "nevem" ahogyan ő szokott hívni, és még a suliba is nap mint nap csesztet. Az osztályfőnökömnek és azt osztályfőnök helyettesnek is szóltam régebben is de semmi nemrég rászólt az egyik tanárunk de csak egy nagyon kis ideig hagyta abba. Már nagyon elegem van tényleg!! Ne,m tudom mit csináljak szóltam már szüleimnek de apám csak mondta hogy majd bemegy de nem ment be pedig nem is egyszer szóltam neki. Anyám se csinál semmit amúgy se tudnám őt elképzelni ahogy elbeszélgetne vele mert nem az a típus.
2018. febr. 7. 21:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
eg hát ugye hogy egyik ismerősőm irta neki instán hogy álljon le stb
2018. febr. 7. 22:58
 12/22 A kérdező kommentje:
De a durva az az hogy az egész világ látja fogadok meg is osztották már..
2018. febr. 7. 22:59
 13/22 anonim ***** válasza:
Persze, értem, 6-os voltam. Szerintem, tedd azt, amit írtam, azért írtam, mert nálunk is volt a suliban egy hasonló eset és pont így lett megoldva (eredményesen).
2018. febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Verd szét a fejét neki a f* szba :D


Épp itt az ideje,hogy elkezdj sportolni, mondjuk boxolni, aztán fogod megvered, de addig is mondhatod neki,hogy: anyukád nem foglalkozik veled mert tudja,hogy egy csicska vagy, de tudod mit tegyél a gúnynévvel meg a kiírásaiddal? nyomtasd ki és dugd fel magadnak te csíra f* sz :D


ne kíméld :D

2018. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Anyámat azért nem érdekli mert igyis épp elég baja van...
2018. febr. 8. 14:41
 16/22 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz? :D olvasd újra a válaszom, még a kettős pont is ott van :D azt nem neked írtam hanem azt mondtam,hogy ezt mond annak aki piszkál :D
2018. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Jaa bocsii akkor
2018. febr. 9. 15:21
 18/22 A kérdező kommentje:
De az hogy nézne már ki hogy egy lány megver egy fiut? :// xD
2018. febr. 9. 15:22
 19/22 anonim ***** válasza:
Jaaa lány vagy? attól még megverheted azt a ratyi rambót :D
2018. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Olvasd fel neki hány év börtönt kaphat rágalmazásért, kerestess rá vele arra a videó sorozatra,hogy fiatalkorúak a tököli börtönben, és mond meg neki, ha nem fejezi be, te feljelented, őt elitélik és oda bekerül. ha megnézi a videót akkor rájön,hogy nagyon nem szeretne oda bekerülni :D
2018. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!