Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval az egyik fiú osztálytársamról lenne szó. Minden egyes nap egy gúnynéven hív engem és állandóan csak csesztet. Valamivel mindig. Nagyon elegem van már ez több éve tart már nem is egyszer akartam miatta magamat begyógyszerezni de rájöttem aztán hogy evvel csak neki tennék jót. Szóval nem tettem. Instán kitette a gunynevemet, és facebookon is irogatott nagyon sokszor leirta a "nevem" ahogyan ő szokott hívni, és még a suliba is nap mint nap csesztet. Az osztályfőnökömnek és azt osztályfőnök helyettesnek is szóltam régebben is de semmi nemrég rászólt az egyik tanárunk de csak egy nagyon kis ideig hagyta abba. Már nagyon elegem van tényleg!! Ne,m tudom mit csináljak szóltam már szüleimnek de apám csak mondta hogy majd bemegy de nem ment be pedig nem is egyszer szóltam neki. Anyám se csinál semmit amúgy se tudnám őt elképzelni ahogy elbeszélgetne vele mert nem az a típus.
2018. febr. 7. 21:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Atyaisten. First world problem.
2018. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat XD :D
2018. febr. 15. 22:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!