Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csesztetnek? Van ebből...

Miért csesztetnek? Van ebből kiút? 15/L

Figyelt kérdés

Szóval.. Általános utolsó féléve.. Egy eléggé magába zárkózott lány vagyok. Nem igazán beszélek a suliba senkivel. Fekete ruhákat hordok. Nem szoktam senkit cseszegetni... Ezzel ellentétben az osztály fiú és a lány tagjai előszeretettel szólogatnak be nekem. Van amikor már a sírás kerülget engem, gyomor görcsöm van akárhányszor belépek az osztályterembe. Én nem értem hogy velem lenne a baj, vagy csak a külsőm "ilyeszti el az embereket". Régebben vagdostam is magam, de rájöttem hogy ez nem vezet sehova. Félek iskolába menni ezek miatt.... Az osztályfőnököm szintén megjegyzéseket tesz a külsőmre.... Itthon nem beszélek ezekről a dolgokról mert nem érdekelnének senkit. Van ebből kiút? Az új iskolában is várhatóan ez lesz? Hasonló szituációk? Hogyan végződtek?

/Egy reményvesztett 15 éves lány/



2018. márc. 5. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

bármi lehet, a jövőt senki nem tudja, meg végülis valamelyest te is alakítod.


valószínűleg az is egy hiba, hogy te ilyen zárkózott vagy, nem is ismernek valójában, ezért piszkálnak.


ha ugyanilyen leszel középsuliban is, akkor van rá esély, hogy ott is ki leszel közösítve, de ez nem 100%.

vannak emberek, akik nem belerúgnak az ilyen társaikban, hanem felkarolják őket...szóval szerintem ne aggódj ezen előre.


ezt a néhány hetet meg bírd ki valahogy.

2018. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

válasz a kérdéseidre - mindenhol ez van amíg a sarkadra nem állsz és vissza nem keménykedsz pont úgy hogy fájjon nekik is, nem csak a suliban, egész életben - énvelem is ez volt de már keményebb vagyok

ha meg depressziós vagy, fordulj orvoshoz

2018. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
Hasonló dolgokat éltem meg mint te. Nem hiszem,hogy veled lenne baj. Én úgy fogtamfel,hogy ők hülyék,engem pedig nem érdekelnek. Nekem az új iskolában is ez ment,hülyék vesznek körül folyton. De nem kell foglalkozni velük. Gyerekek még...
2018. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Szia csajszi! Én vagyok a te embered :)

Egyet se búsulj!!! De komolyan! Engem általános felsőben kicikiztek a világból. Kidobták a kabátomat, az öltözőből elvitték a cipőmet és eldugták, tesin lehúzták a zoknimat és bevágták a sarokba, kigáncsoltak... Szó szerint végigbukdácsoltam az életemen abban az időben.

Arra gondoltam, hogy középiskolában biztos kifiléznek az első héten.

Erre láss csodát: életem legszebb 6 éve következett, sosem voltam még sehol annyira elfogadva mint ott! Pedig volt ott mindenféle ember, deszkás, punk, pedálgép és kegyelemkettes.... de összetartottunk.

Te is tirpákok közt létezel jelenleg, gondolom ilyen 12-1 tucat arcok.

Legyél nyugodtan egyedi!

Én egy szakadt kis szürke egér voltam, egy üres palackot nem adtak volna értem sehol.

Aztán kinőttem magam! Letettem az autó jogsit, a motor jogsit, lett egy szép nagy chopperem, elkezdtem vitorlázórepülni és ha olyanom van kilátogatok Londonba - szintén repcsivel :)

Akik meg anno engem ócsároltak, most apukát keresnek a sokadik kölyküknek, mert 19 évesen már kitolták az elsőt - a kedves papa persze a szántásba sem volt :D Ki hitte volna....

Jó cuccaim vannak, vettem egy autót és NEM, nem vagyok pasifüggő, nincs senkim, mindezt magam teremtettem meg, nem másnak a farvizén evezek.

Szóval.... ahogy elballagsz, borítsd rá az asztalt a sok suttyóra és élvezd ami azután jön, mert most jön még csak a java!!! :))))

36N

2018. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4

Woow, mondjuk arra énis gondoltam hogy ballagáskor a szemükbe mondom a magamét... :P

De az tényleg jó lenne ha ezek a dolgok véget érnének.

2018. márc. 5. 22:38
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

#4


A kozmikus múlt tudatossá válása kikerülhetetlen állomása a szellemi evolúció útjának.

2018. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Ez az '/Egy reményvesztett 15 éves lány/' titulus miatt kicsi olyan érzésem van,hogy a 46 éves Béla vagy. (:
2018. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Béla?
2018. márc. 6. 00:11
 9/18 anonim válasza:
59%

Megértelek. :/ Bár nekem voltak barátaim, mégis elég sokat piszkàltak (főként fiúk - “kedves” leveleket írogattak, beszólogattak), mert csendes voltam, végül elegem lett, otthagytam a sulit, a barátokat, akik hátat fordítottak nekem a zárkózottságom miatt és átiratkoztam egy másik iskolába. Amit a mai napig bánok. :(

Mindez középiskolában történt. Általánosban nem voltak gondok, szerencsére. Volt 3 barátnőm, akikkel egész jól elvoltam. :) Ma már egyikkel sem tartom a kapcsolatot.

Sajnos a másik iskolában sem lett jobb a helyzet. :( Tovább folytatódtak a piszkálgatások. Ráadásul otthoni és egészségügyi próblémák miatt egyre csendesebb, zárkózottabb lettem, és nem igazán tudtam összebarátkozni senkivel sem. Volt egy-két lány, akikkel beszélgettem néha-néha, és ennyi. Plusz azért elég nehéz egy olyan osztályba beilleszkedni, ahol már mindenki megtalálta a maga helyét. Végül már nem érdekelt senki, elvégeztem a fodrász sulit, barátok nélkül, aztán felnőttképzésen tanultam 3 évig, ahol 2 lánnyal is összebarátkoztam. :)

Az elvégzése után főiskolára jártam, de csak egy évig bírtam, mert rosszabbodott az állapotom.

Most itt vagyok huszonévesen, 1 hónapja műtöttek és nincsenek barátaim. A betegségem miatt mindenki hátat fordított nekem. :/


Az én életemet a betegség és az emberek tették tönkre. Ha visszafordíthatnám az időt, nem hagynám, hogy bántsanak az emberek, hanem megvédeném magam. És sok mindent megakadályozhatnék. :/

Ha megvédtem volna magam, visszaszóltam volna nekik, és megakadályoztam volna, amit megkellett volna, most teljesen más lenne az életem, beteg sem lennék. :(


Bár még nem vagy középsulis, de azt tanácsolom neked, hogyha azon gondolkodsz, hogy otthagyod néhány osztálytársad miatt az iskolát, ne tedd! A másik helyen csak nehezebb lesz beilleszkedned. És bocsi, gondolom nem ilyen választ szerettél volna “hallani”.

2018. márc. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Amugy azert nem beszelsz senkivel mert kikozositenek vagy amugy se beszelnel veluk?
2018. márc. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!