Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy beszéljek mások előtt?...

Hogy beszéljek mások előtt? Nagyon rosszul vagyok. :c

Figyelt kérdés

Sulis feladat, témát én választottam, nem volt jó döntés.

Egy olyan téma, ahol túl sok személyes véleményt kell mondanom, ahelyett, hogy sablonszövegekkel letudhatnám az egészet.

Alapvetően introvertált vagyok, kis társaságban jól érzem magam, nem vagyok rosszul a tömegtől, de ha beszélni kell, akkor megáll a tudományom. :D Pláne, hogy nem szeretem a személyes véleményem megosztani másokkal, de titkon még is arra vágyom, hogy az emberek tiszteljenek, és nagyra tartsák a szavam. Hehe, ezt eléggé elhittem. :'D

Holnap lesz a dolog, gondoltam nem megyek suliba, hogy ne kelljen előadni, de a tanár pikkel rám, és félek, hogy keresztbe tenne valahogy. Sírtam ma már, és nem hiszem el, hogy a saját magam által felállított korlátok miatt szenvedek egy csomó helyzetben, mialatt mások játszva megoldják, én pedig itt balfszkodok. :D

Segítsetek légyszi!!! Feles nem opció, nem tudom hol van a piatűrő-határom. :D



2018. márc. 6. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Izgulós előadók és stand up komikusok le szoktak gurítani egy felest mielőtt kiállnak a közönség elé.
2018. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
na hogy sikerült?
2018. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Megúsztam. :D
2018. márc. 7. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!