Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek most haragszik,...

Szerintetek most haragszik, megsértődött rám?

Figyelt kérdés

Láttam a buszmegállóban a volt tanárom,aki mikor tanított engem,kicsit sem kedveltem,de így utólag már nagyon visszasírom a régi,szép időket,Vele. Nagyon nézett engem,tudom,hogy felismert,és én is őt,de leblokkoltam,bepánikoltam és nem mertem odamenni hozzá. Direkt 2 megállóval hamarabb szálltam le,csakhogy ne kelljen vele beszélnem,mert kb. 100 méterre lakik tőlünk. Az az igazság,hogy nagyon leblokkoltam,és féltem,hogy nem beszélne velem szívesen. Utólag persze nagyon megbántam a dolgot,ha most történne a dolog,már nyilván máshogy viselkednék,de persze utólag könnyű okosnak lenni.

Szerintetek haragszik rám? Esetleg hogyan tudnék vele beszélni? Mobil száma nincs meg,a sulimban nem akarok bemenni,a lakásába meg csak úgy beállítani nem akarok,az nagy illetlenség lenne.


2018. márc. 9. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Semmi baj nincs azzal, hogy leblokkoltál. Velem is történt már hasonló. Ez egy természetes dolog ilyenkor. Szerintem ne aggódj, nem sértődött meg a tanárod és nem is haragszik rád, sőt! Biztos vagyok benne.


Majd ha legközelebb találkozol vele, korrigálsz.

2018. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért nézett, mert ismerős voltál neki, de nem tudta, honnan. Ne aggódj, valószínűleg ő már elfejeltette az egészet. Ha legközelebb összefuttok, menj oda hozzá, és lazán mondd ezt: "Jó napot, Tanár Úr! De jó látni! Nem önt láttam a múltkor is itt a buszmegállóban? Nem voltam biztos benne, ezért nem jöttem oda Önhöz, remélem, nem haragszik? stb."
2018. márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!