Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nálatok volt iskolai verekedés...

Nálatok volt iskolai verekedés? Győztesen, avagy vesztesen jöttetek ki belőle?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki hogyan oldotta meg az iskolai konfliktusokat, esetleg verekedéseket. Hogyan hatott ez a további iskolás életetekre, attól függően, hogy vesztesen vagy győztesen jöttetek ki a dologból? Illetve mi volt az indíték? :D (kort is, légyszi)

2018. márc. 20. 20:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tanarak sajna mindig résen voltak :D le lettünk kapcsolva idő előtt :D kis cuki bunyósok voltunk :D
2018. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Általánosban. A tanár észre vette ezért lekapcsolt... és rendezett egy rendes birkózást szabályokkal, meg mindennel XD

Nyerőszériám volt! ;)

15/L

2018. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
Oké, a lányok "verekedése" nem verekedés, értelemszerűen a kérdés a fiúkhoz szólt.
2018. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Verekedésnek nem nevezném, inkább dulakosásnak. Volt pár, én győztem egy kivételével.
2018. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

#3-as, bocs. Én fiúkkal verekedtem. Sorry, de egy lány is lehet jó bunyós.

#2-es voltam

2018. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még:)

Fiúkhoz, és lányokhoz is egyaránt szól a kérdés. A fiúk nyilván előnyben vannak a verekedéseknél, a lányoknak általában törékenyebb, gyengébb az alkata, bár ez sem szabályszerű. Van esetleg olyan, aki az iskolai szekálás/verbális bántalmazás hatására ugrott neki a másiknak?

2018. márc. 20. 20:23
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Hol van az megírva, hogy fiú-fiúval, lány-lánnyal verekszik? Én általános 7. környékén fiúként folyton provokáltam egy lányt, aki megunta és a földre lökött. Ekkor megígértem, hogy iskola után megverem. A baj csak az, hogy eléggé amazon típus volt és nem ijedt meg tőlem. A verekedés ngyjából döntetlen körül végződött, de a vége felé azért már sírt. Érdekes, hogy utána nagyon jóban lettünk. Mintha csak az erőt tisztelte volna bennem... :)
2018. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Elég sokan megakartak verni, de végülis sosem lett belőle semmi általában megbeszéltük a dolgokat

20/f

2018. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%

Nekem felsőfokú végzettségem van.


Amúgy állandóan volt konfliktus, de amúgy munkahelyen is van konfliktus, szal ez lesz amíg a temetőbe be nem fekszem.


Amúgy általánosba bunyó volt, középbe is bunyó volt de kevesebb, főiskolán meg "szop@@tás", mármint a másik szivatása, ha úgy vesszük az is konfliktus, csak nem ököllel oldják meg a felek.


Ja aztán meg jöttek nekem a munkahelyek, és igen volt ahol visszamentünk "általánosba", a visszafejlődés, kocsmabunyó! :D

2018. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Leginkább csak lökdösődés volt, bár egyszer úgy hátba vertem az egyik osztálytársam hogy teljesen belilult neki. Mondjuk megérdemelte mert csapkodta a fejem, 2x normálisan megkértem hogy hagyja abba.

Én úgy vagyok vele hogy normálisan kell megkérni 2x, először "légyszíves fejezd be", másodszor "légyszíves fejezd be mert valakinek fájni fog", ha nem fejezi be akkor ütök/rúgok/lökök szituációtól függően.

2018. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!