Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nálatok volt iskolai verekedés...

Nálatok volt iskolai verekedés? Győztesen, avagy vesztesen jöttetek ki belőle?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ki hogyan oldotta meg az iskolai konfliktusokat, esetleg verekedéseket. Hogyan hatott ez a további iskolás életetekre, attól függően, hogy vesztesen vagy győztesen jöttetek ki a dologból? Illetve mi volt az indíték? :D (kort is, légyszi)

2018. márc. 20. 20:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

"Én úgy vagyok vele hogy normálisan kell megkérni 2x, először "légyszíves fejezd be", másodszor "légyszíves fejezd be mert valakinek fájni fog", ha nem fejezi be akkor ütök/rúgok/lökök szituációtól függően."


Amúgy ez mindenhol jó taktika, bármilyen suli, vagy ha az embert csak ilyen munkahelyre veszik fel, akkor ott is beválik.


1. Légyszi hagyd abba.

2. Mostmár aztán tényleg hagyd abba.

3. Megy az ütés vállra.

4. Ha akkor sem akkor fejre.

2018. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
2 osztálytársam verekedett pár hónapja, és az egyik ököllel beleütött a másik fejébe és eltört a keze XD Itt az szívta meg aki ütött XD
2018. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%
Az ok hogy irigykedett mert jobbak voltak a jegyeim és nem voltak problémáim a barátkozással sem,ez meg magában ücsörgött és bújta a telóját és csak osztálymásodik volt mögöttem. Próbált kamuzni rólam mindenfélét de nem hitte el senki mert nyomi. Oszkiránduláson berúgott és felpofozott én meg megtéptem,mindketten figyelmeztetőt kaptunk érte és ennyi,ő azóta is magába roskadva ücsörög a mobiljával mert senki nem akar vele beszélni szünetekben.
2018. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban, 7.-ben volt egy egész komoly feszkóm egy másik lánnyal. Kicsit sokat képzelt magáról, visszaszóltam, egyik nap nekem jött, csaptam kettőt, azóta egy szót nem szól. Tanár nem látta, igazgatói ügy nem lett belőle, semmit nem kaptunk. Most vagyok 9.-es, más suliba mentünk tovább.
2018. márc. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Általánosban,6.-ban vagy 7-ben az egyik fiú osztálytársam ritka mód felcseszett. Majdnem eltörtem a lábát. Valamiért nem tudtam sajnálni..
2018. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó vagyok: 16/L
2018. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az maradt meg, mikor 4. osztályban két lány osztálytársam így a válluknál fogva egymással szemben állva tologatták egymást; és egy nagy csoport ember körbeállta őket. :) Nem is értettem, ennek mi értelme van; meg mitől van ekkora sikere. Szóval szerencsére nem püfölték egymást, csak tologatták-taszigálták, erőt fitoktattak. Tehát először az egyik tolta ki a közönségkör széléig hátra a másikat; utána meg a másik az egyiket. Már úgy háttal, hogy akit tolt a szemben lévő, az lépkedett hátrafelé kifele a kör felé.
2018. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
90%
*Ja meg egyszer, 6-7. osztály közötti nyári táborban egyik fiú osztálytársam dühből valamiért hozzávágta a másik fiú hasához a pingpongütőt -talán nem a játékon húzta föl magát, elmesélték, de már nem tudom, min - és akkor a srácnak a hasáról lepattant az ablakra a pingpongütő,és kitört az ablak. Ja és még órákkal később mutatta a hasát az az osztálytársam, amelyiknek a másik nekidobta a pingpongütőt; egy piros, ilyen sima, belapult folt volt még akkor is a hasán.
2018. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
77%
Nem tudom hogy ezt nevezhettjük e verekedésnek, de azért leírom. Mikor 2007be bekerültem középiskolába és a harmadik napon gondoltam vagánykodok a lányoknak hogy beszologattok a nagyobbaknak. Az egyik 12edikes srác ezt nem vette valami jól, oda jött és jól orrbavert. Vagy 1órán át ömlött a vér belőle. Akkoribban még más idők voltak. Nem rohantam egyből a tanárhoz, nem fenyegetőztem feljelentéssel. Másnap már megbeszéltük az egészet és ezzel le is zártuk az egész ügyet.
2018. nov. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!