Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen egy osztálytalálkozó,...

Milyen egy osztálytalálkozó, elmenjek ha soha nem bírtak?

Figyelt kérdés

Szóval most lesz az általános iskolai osztálytalálkozónk. Viszonylag későn, 8 év után.

Nos, valahoy soha nem bírtak az ált.suliban. Eléggé megosztó osztályunk volt, a legtöbben ,igen,13 évesen drogoztak, ittal,sok lámy már nem is volt szűz. Nos én nem voltam ilyen,ezért gondolhatjátok,hogy nem is bírtak.

Kb ém voltam az osztály feketebáránya,,amiért nem részegedtem le minden hétvégén,nem szexeltem fiúkkal,nem cigiztem a azünetben.mindezt 13 évesen.

Kb az összes volt osztálytársamnak gyereke lett még a gimi után vagy már közben, munkanélküliek, megöregedtek ennyi idősen, 40 évesnek néznek ki.

Sokkal többre vittem mint ők, van diplomám,egy nagyon jól fizető állásom, egy csodálatos párkapcsolatom, mégis félek elmenni. Nem szeretnék és nem is az lenne a cél hogy felvágjak,nem vagyok ilyen. Valahol kívámcsi vagyok ki milyen most személyesen is, de félek attól,hogy most meg azért utálnának ki, mert többre vittem mint ők. Eléggé elszoktam az ilyen emberektől,mert azóta nem nagyon vannak ilyenek a környezetemben és félek,hogy egy gy primitívebb beszólásra már nem tudnék csendben reagálni.

Mit tegyek?



2018. máj. 3. 11:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én azokra volnék kíváncsi, akikkel legalább többé-kevésbé jól megvoltam iskolában. Ha egyértelműen ki voltál közösítve, akkor ne menj el.
2018. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!