Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Emberek, most őszintén!...

Emberek, most őszintén! Normális!?

Figyelt kérdés
Menten felrobbanok!5.osztályos vagyok.Ez az egész már legalább 1-2.osztályban kezdődött.Szinte az egész osztályban már legalább 5 éve ez a téma,ez a foglalkoztatottság:A szexualitás és a perverzitás.Az EGÉSZ osztály ezekkel foglalkozik!Minden nap újabb ilyen viccek,oltások stb.. Nálam most szakadt el a láncok! Ebédlőben az egyik barátom feltett egy hülye vicckérdést (leírom majd privátban!).Ezen én felhúztam magam és kiosztottam!Erre meg ő hogy én nem értem a viccet stb. Normális!???
2018. máj. 8. 14:37
1 2
 11/11 Metionin ***** válasza:

Nálunk is ez ment, pedig 10 éve érettségiztem. A fiúk közül már 5-ben is az volt a menő aki a legtöbb dolgot tudta a bszásról (akkor még nem volt otthon internet, szóval valóban gyűjteni kellett azt a tudást) a lányok közül meg az akinek volt már melle és hagyta is fogdosni.

Normálisnak nem mondanám de gyakorinak gyakori.

2018. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!