Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti voltatok mar reszegek...

Ti voltatok mar reszegek osztalykirandulason?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor elmeselnetek a storyt ?

Nemet es kort is irjatok !


2018. máj. 21. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Mi minden osztálykiránduláson berúgtunk középsuliban.
2018. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1. Tavalyi

Sátorozni mentünk 2 napra, igazábol akkor még nem volt tul sok alkesz az osztályban, mert 15 évesek voltunk.

Haverom vitt fél liter vodkát, másik házipálesz, én sör meg kis vodka és ezek jártak körbe a sátrakban XD

Senki nem ütötte ki magát egy osztálytársam kivételével, akit a rendőrök igazoltattak. Rendesen bejöttek a sátrakhoz, imádkoztunk, hogy a tanárok ne keljenek fel XD


2.

Págában a 4 napos kirándulást végigpiáltuk XD

Hajnal 5 kor kezdtük, akkor még csak pár korty házipálesz. Napközben egyik haverom vett egy üveg piát és azt osztottuk el este.

2. Nap mindenki vett magának egy boltban.

Én valami halál ízű viszkit feleztem haverommal. Aznap este kb mindenki beállt, osztyfőnök észrevette, nem volt mérges meg semmi, pedig még a tűzjezlőt is sikerült valamelyiknek betörnie.

3. nap csak sör volt

Kb ennyi

2018. jún. 30. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!