Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy osztálytásam, aki...

Van egy osztálytásam, aki nagyon bunkó mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,aki olyanszinten arrogáns, idegesítő, és cs*cska hogy arra nincsenek szavak. Ez az első évünk együtt de én ezt nem fogom vele bírni még 3évig. Állandóan keresztbetesz nekem felsorolnék párat.

-volt a táskámon ilyen plüss kiskutya (ami a kiskutyámra emlékeztetett, aki már nincs köztünk) mondtam neki hogy ez a plüss nekem sokat jelent ne vegye le a táskámról erre levette és dobálózni kezdett vele és az ablakon is kiesett majdnem és leszakadt az akasztója.

-a füzetem, a könyveim állandóan firkálja csak úgy ,,hülyeségből,,

-tollaim, radírom folyamatosan elveszi van, hogy tönkre is teszi.

-más osztálytársamat piszkálja állandóan (termeszetesen csak a háta mögött mert annyi már nincs benne, hogy a szemébe mondja) csak azert mert csendesebb és visszahúzódóbb mint ő.

-egyik tanáromnak meghalt az édesapja es megbeszéltük a többiekkel, hogy nem leszünk többet olyan hangosak és elevenek az órán mint azelőtt. Erre ő ugyanúgy ordibált kiabált mint egy hülyegyerek és mikor mondtuk neki hogy lehetne kicsit tekintettel a másikra annyit mondott hogy ,fogd már be, ,de nyomorék vagy, ,kuss, (ezeket amugy napiszinten megkapok tőle) +állandóan lek*rváz hozzáteszem még barátom se volt, és nem kavarok senkivel.

Lehet hogy ezek kis apróságok, de én minden kis dolgom megbecsülöm, anyuék azert dolgoznak hogy nekem legyen olyan tollam füzetem stb nem azért hogy ő szétszedje. És ezek egy idő után már nagyon unalmasak és fárasztóak.

Mit csináljak vele? Ha elmondanam oszt.főnek akkor még jobban piszkálna?



2018. jún. 3. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Amúgy szerintem egyszer valaki nagyon el fogja gyepálnibaz alpáriságáért, teljesen jogosan.

2018. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Írasd be eg jóféle bécsi etikett tanfolyamra. Az első hónap után mindjárt más lesz a magaviselete.
2018. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

lehet bejössz neki. Amikor mondd valamit, ne reagálj rá, az ilyen hülyék abban lelnek örömöt, ha bántanak. Szóval ne engedd! Ha mondja hogy de nyomorék vagy, mondd neki hogy ő az, és hagyd annyiban. Ne szólj hozzá soha, csak ha beszólt neked, akkor szólj vissza. Ha ez nem sikerül, akkor üsd meg, abból tanulni fog

Mindenesetre mondd meg az osztályfőnöknek, le fogja állítani

2018. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szolj az osztályfönöknek,szüleidnek!nem szabad,h igy viselkedjen veled...ezt ugy hivják "korosztályon belüli verbális eröszak" és ez büntetendö!ne hadd magad!
2018. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha megpróbálja elvenni egy cuccodat, ne hagyd neki. Mondd meg neki, hogy nem adod oda, ha elveszi csapj a kezére.

Ha beszól neked, vagy bárki másnak, ne vegyétek magatokra. Támogassátok egymást, fogjatok össze ellene. "Ne etessétek a trollt", ahogy szokták mondani. Ha beszól, szóljatok neki vissza 1-2 szóban, és hagyjátok annyiban. Ha látja rajtatok hogy bosszant, annál jobban fogja csinálni. Ha nagyon piszkál, akkor üsd meg. Azt, hogy az ofőnek megéri e szólni, neked kell tudnod. Van olyan amikor semmit nem csinál, van olyan amikor tesz valamit.

2018. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elmondom, mit kell tenni. Ketten-hárman összefogtok, bekíséritek a wc-be, majd amikor senki sem látja, jó alaposan összeveritek. De csak óvatosan, ne maradjon nyoma, de fájjon neki. Utána ha valakinél panaszt tesz, egybehangzóan állítjátok, hogy csak hazudik. De a verés után jobb ha megmondjátok neki, hogy ha árulkodik, még nagyobbat kap ill. akkor is, ha ezt folytatja. Nem írtad, hogy milyen nemű, de ha fiú, akkora tökönrúgás a legjobb megoldás. Anno volt az osztályomban egy lány, akit az egyik fiú mindig megvert. Egyszer egy ilyen alkalommal véletlenül tökönrúgta a fiút. Az térdre esett és utána nem merte bántani a csajt. Jó módszer.
2018. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Fogjatok össze szépen az osztállyal, ha nem is mindenki, de vonjatok be min. 5-6 embert, ha tényleg ekkora szemétláda, akkor nem lesz nehéz találni ellene szövetségeseket.

Menjetek oda hozzá az egyik szünetben és mindenféle kiabálás meg alpáriság nélkül, de NAGYON határozottan közöljétek vele, hogy ennyi volt, ezt a viselkedést itt és most befejezi vagy legközelebb bizony számíthat egy-két pofonra is. Utána egyszerűen hagyjátok ott, ne foglalkozzatok vele semmilyen szinten. Bár valószínűleg totál meg fog kukulni és nem mer szólni egy szót sem, az ilyen kis sunyi emberkékre ez a jellemző.

2018. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.15évesek vagyunk most kezdtük a gimit. Az az érdekes hogy azt hinné az ember hogy már érett és komoly ilyen korba egy gyerek, de hát mégse mindegyik. :/
2018. jún. 3. 15:18
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja és én lány vagyok ő meg fiú.
2018. jún. 3. 15:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen korban az iskola és eleve a tanárok,osztályfőnök nem foglalkozik ilyen problémákkal sajnos.

Az előző közösségéből tanulhatta,vagy nem nevelték meg eléggé a szülei.

Az ilyen gyökér formákra nem hat sok minden. Mivel a szövegedből kikövetkeztethetően másokat is idegesít már,tegyetek keresztbe neki.

Ha téged megszól,rúgjad tökön,sípcsonton,vagy gyomrozd meg.Meg van annak az esélye,hogy visszatámad,ezért ezzel azért legyél óvatos,mert látja rajtad,hogy nem teszel semmit a piszkálódása ellen,és ha visszavág,csak visszahúzódsz,és folytathatja a továbbiakban.

Ne hagyd ezt neki.Ne etesd a trollt.

Szivassátok meg közösen.

Sok sikert! ;D

2018. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!